Skip to main content

Корпоративний тур У серці Львова

Одноденний корпоративний тур до Львова, під час якого Ви ознайомитесь з центральною частиною міста та її давньою історією, відвідаєте площу Ринок - серце міста Лева та побуваєте у загадкових підземеллях, оповитих таємничістію.

Знайомство з давнім містом Лева пропонуємо розпочати з базової пішохідної екскурсії "Вуличками старого Львова". Це найпопулярніша екскурсія по Львову, під час якої у Вас буде можливість побачити такі цікаві об'єкти: Латинську катедру, Вірменський та Домініканський собори, Ратушу, львівську "статую Свободи", найстаріший готель у Львові та  багато інших цікавих та визначних пам"яток архітектури середньовічного міста. 

Обід у центрі міста.

Далі продовжуємо знайомство з містом Лева, занурюючись у його підземний світ під час екскурсії "Підземеллями Львова"Гід по Львову розповість Вам про найстарішу діючу аптеку, що діє майже 300 років. Тут, у підземних залах, знаходиться, лабораторія алхіміка та справжні винні погреби. Також Ви матимете змогу відвідати підземелля, які знаходиться під костелом Єзуїтів та Домініканським монастирем.

Замовити одноденний корпоративний тур до Львова можна за телефоном:

+38 096 46 33 005
+38 063 27 99 891
Пишіть на нашу електронну адресу:
info@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: