Skip to main content

Корпоратив у Львові - Сценарій № 1

Корпоратив у Львові - це чудова нагода згуртувати команду. Ми пропонуємо одно- та багатоденні корпоративи у Львові. Сценарій корпоративу: екскурсії, майстер-класи та святкий бенкет!

Корпоратив у Львові - Сценарій № 1, тривалість - 1 день.

Програма корпоративу у Львові:

Прибуття до Львова. Екскурсовод Львовом зустрічає групу.

Наша розважально-пізнавальна програма розпочнеться з автобусної екскурсії Львовом. 

Усі втомились з дороги. Автобусна екскурсія Львовом - чудовий шанс відпочити та послухати ненав'язливі історії про місто Львів.

Під час цієї одноденної мандрівки Ви ознайомитесь практично з усім містом Лева.  Ви відвідаєте Собор св. Юра, підніметесь на Високий замок та оглянете панораму міста, прогуляєтесь алеями Личаківського цвинтаря та почуєте захоплюючі легенди старої частини міста. 

Під час цієї екскурсії у Львові Ви підніметесь на найвищу точку м. Львова - Високий Замок, де можна буде насолодитись неперевершеною красою міста. Також Ви відвідаєте музей просто неба - Личаківський цвинтар. Тут у Вас буде моживість ознайомитись з скульптурною символікою, прогулятись алеями та побачити найстаріші поховання. Останній об'єкт для відвідування - собор св. Юра - найвідоміший та найкрасивіший храм міста Лева.

Обід.

Пішохідна екскурсія "Легенди вечірнього Львова".

Підкріпившись та зібравшись силами, пропонуємо Вам продовжити знайомство зі Львовом під час пішохідної екскурсії. Ви почуєте легенди Оперного театру та Ратуші, невигадані історії зародження пива та кави у Львові,а також прогуляєтесь затишними провулками площі Ринок, де кожен закуток таїть в собі таємничість та загадковість.

Ну а чудовим завершенням Вашого корпоративу у Львові стане бенкет, яку ми організуємо так, як цього хочете Ви. З підбором меню, закладу, музики чи розважальної програми. 

Звертайтесь! І Ваш корпоратив у Львові ще надовго запам'ятає увесь колектив!

Ціна та замовлення:

Корпоратив у Львові - Сценарій № 1 - проводиться в будь-який період року, у денний та вечірній час, за попереднім замовленням.

Дізнатись ціну та замовити корпоратив у Львові можна тут:

Тел.:

+38 (096) 463-30-05 

+38 (063) 27-99-891 

WhatsApp, Viber:

+38 096 463 30 05

Email:

info@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: