Skip to main content

Хмільний пригодницький тур до Львова!

Емоційно насичений одноденний тур до Львова для корпоративу, під час якого Ви почуєте історію Старого Львова, побачите найбільш привабливі для відвідування об'єкти, скуштуєте справжнього львівського пива, а на завершення Вас чекатиме пригодницький квест!

Програма одноденного корпоративного туру до Львова:

Знайомство з містом Лева варто розпочати з оглядової пішохідної екскурсії "Вулицями Старого Львова", під час якої у Вас буде можливість відвідати найвідоміші культові споруди середньовічного міста. Ви побуваєте у старих національних кварталах: українському, єврейському та вірменському; завітаєте у найвідоміші та найстаріші храми та собори Львова. Під час цієї екскурсії Львовом Ви зможете помилуватись архітектурними перлинами 16-17 століття та закарбувати їх надовго у своїй пам'яті.

Обід у центрі міста.

Після невеликої перерви, продовжуємо наше знайомство з містом, відвідуючи екскурсію "Пивний Львів". Гід по Львову розповість Вам про особливості зародження пивних традицій у Львові, перші броварні міста, техніку виготовлення пива, Ви почуєте затяті історії про львівських батярів - справжніх гульвіс та хуліганів. Також Ви відвідаєте єдиний музей Пива в Україні і зрозумієте вислів: "Львівське пиво- то є кляса!", оскільки зможете випити гальбу файного львівського пива! 

На завершення корпоративного відпочинку у Львові на Вас чекатиме тематична квест-кімната, в якій у Вас буде лише 60 хвилин на вирішення низки складних логічних завдань. Це чудова нагода проявити командний дух та зміцнити партнерські відносини!

 

Замовити одноденний корпоративний тур до Львова можна за телефоном:

+38 096 46 33 005
+38 063 27 99 891
Пишіть на нашу електронну адресу:
info@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: