Skip to main content

Friend-Тур до Львова Львів та багато цікавого...

Пропонуємо насичений одноденний тур до Львова з друзями, під час якого Ви ознайомитись з центральною частиною міста, зануритесь у загадковий підземний світ, а на завершення скуштуєте справжнього львівського пива у компанії співробітників.

Одноденна мандрівка розпочинається з пішохідної екскурсії по центру "Вулицями старого Львова". Гід Львовом розповість Вам про історію Старого Лева, а також покаже визначні архітектурні перлини, які нікого не залишать байдужими. Під час екскурсії Львовом Ви відвідаєте середньовічну частину міста, побуваєте у вірменському, руському, польському та єврейському кварталах, почуєте неймовірні історії кам'яниць, які розташовані на площі Ринок та загалом дізнаєтесь про минуле середньовічне життя у Львові. Також екскурсовод по Львову заведе Вас у найстаріші підземелля Львова, де Ви зможете привідкрити завісу таємничості міста.

Обідня перерва. 

Після невеликої перерви знайомимось з історією зародження пивоваріння у Львові. Перша згадка про традиції Львівського пива датується 1384 роком, а у 1715 році відбулось офіційне відкриття першої знаменитої львівської пивоварні. Під час екскурсії "Пивний Львів" ви зрозумієте чому львівське пиво вважають візитною карткою міста, адже у Вас буде нагода його скуштувати. Це весела, цікава екскурсія, яка стане вдалим завершенням корпоративного відпочинку у Львові.

 

Замовити одноденний корпоративний тур до Львова можна за телефоном:


+38 096 46 33 005
+38 063 27 99 891
Пишіть на нашу електронну адресу:
info@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: