Skip to main content

Екскурсія Замки Закарпаття

Екскурсія Замки Закарпаття - чудова нагода відвідати три найвідоміших та захоплюючих Закарпатських замки: Мукачівський замок Паланок, Ужгородський замок та палац графа Шенборна. Замок Шенборна вважають найбільш загадковим, Ужгородський замок - найстаріший, а замок в Мукачево - найкраще збережений.

Ця екскурсія на Закарпаття відноситься до найцікавіших одноденних екскурсій Закарпаттям зі Львова.

Екскурсія Замки Закарпаття зі Львова триває 17 годин.

Екскурсія починається о 7:00  і завершується о 23:00.

Маршрут екскурсії Замки Закарпаття:

Палац Шенборна

Першим ми відвідаємо мисливський будиночок графа Шенборна. Він дуже незвичайний, адже побудований за принципом астрономічного року. Тут є 365 вікон (як і днів у році), 52 димарі (за кількістю днів тижня), 12 веж (бо є 12 місяців) та 7 головних виходів.

Кажуть, що замкові стіни стали свідченням подружньої зради дружини графа Шенборна своєму чоловіку. Коли граф про це дізнався, наказав постирати з усіх годинників час, коли дружина йому зрадила.

Мукачівський замок Паланок

Наступним під час екскурсії на Закарпаття відвідаємо Мукачівський замок «Паланок». Він знаходиться на горі вулканічного походження на 70 м вище міста Мукачево. Точної дати заснування твердині не знаємо, але зберігаються відомості, що фортеця була тут вже в ХІ ст.

У XIV ст. замок перейшов у власність Федора Коріантовича, який укріпив його та наказав видовбати тут 85-метровий колодязь. А зараз на території замку стоїть пам’ятник славному князю, якому всі потирають палець та загадують бажання. За часів трансільванських князів Ракоці (17-поч. 18 ст.) замок став однією з найукріпленіших фортець Європи.

Увіковічнили пам’ять про замок події кінця 17 ст., коли молода та тендітна графиня Ілона Зріні три роки протистояла в Паланку військам австрійського цісаря Леопольда І.

Ужгородський замок

Останнім замком, який ми відвідаємо під час екскурсії, є Ужгородський замок. Історія цього замку нараховує більше тисячі років. В стінах споруди збереглися до наших часів таємні ходи, якими можна було проходити з одного поверха палацу на інший. А в саду довкола замку Ви побачите славнозвісного Геракла, який вбиває Лернейську гідру, а якщо пощастить, то навіть зустрінете привид Білої Діви.

Ціна та замовлення екскурсії:

Екскурсія Замки Закарпаття проводиться для маленьких груп.

Екскурсія на Закарпаття проводиться за попереднім замовленням.

Замовити екскурсію та дізнатися ціну можна за тел.:

 

+38 (063) 183-23-02
+38 (098) 343-58-23
E-mail: info@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: