Skip to main content

Екскурсія Скелі Довбуша зі Львова

Екскурсія Скелі Довбуша - зі Львова в Карпати, під час якої Ви побачите: скелі Довбуша та монастир в Гошеві. Також до екскурсії можна додати скельний монастир у Розгірче. Ця екскурсія по Карпатах принесе море задоволення як дорослим, так і дітям.

Екскурсія Скелі Довбуша зі Львова триває 10-12годин.

Скелі Довбуша в Карпатах - це містичне і заворожуєче місце. Коли Ви там знаходитесь, відчуваєте, наче час зупинився. Фантастичні каменюки посеред лісу, походження яких до кінця не з'ясоване. Багато хто вважає, що це так зване "місце сили". Тому тут хочеться залишитись надовше. А багатьох мандрівників скелі знову і знову кличуть до себе...

Маршрут екскурсії Скелі Довбуша - зі Львова в Карпати:

Національний природний парк "Скелі Довбуша"

Велетенські каменюки, заввишки 20-30 м здіймаються прямо посеред лісу і поки вони ще заховані деревами і лише щось сіре проглядається між стовбурами, здається, що це обман зору, ілюзія. Але вийшовши на галявину, Ви завмираєте від подиву, побачивши це диво природи, навпроти якого люди здаються комашками. 

Під час екскурсії на скелі Довбуша Ви довідаєтесь про їх історію - спочатку тут також був монастир, а у часи Данила Галицького та князя Лева тут була укріплена фортеця, що захищала південні кордони Галицько-Волинського князівства.

На скелях можна побачити різноманітні фігури: обличчя лева, двох слонів, страшної жінки-відьми, а також все інше, що Вам дозволяє побачити Ваша уява. Все це - наслідок багатолітньої роботи вітру та води, які вимивали і руйнували піщаний матеріал, з якого збудовані скелі.

Гошівський монастир

Гошівський монастир з чудотворною іконою Божої Матері. Монастир знаходиться серед мальовничих карпатських гір, а поруч б'є джерело цілющої води. Це відоме місце серед прочан. Тут, у цілковитому спокою і тиші кожен на мить задумується про своє життя, призначення, а також побачену красу, створену Всевишнім.

Скельний монастир в Розгірче

Це додаткова зупинка до екскурсії на скелі Довбуша. Вона відбувається за узгодженням з замовником. У селі Розгірче є скельний монастир, що ймовірно діяв з X по XIII-XIV століття. Ця територія була заселена ще з давніх давен, і ймовірніше всього спочатку скелі використовувались для язичницьких обрядів, а потім для християнських.  Тут чітко видно сліди титанічної людської праці. У скелі вирізьблені вікна, двері, а також сходинки, якими можна піднятись на вершину монастирського комплексу і оглянути чудови панораму на навколишню місцевість. 

Ціна та замовлення екскурсії:

Екскурсія Скелі Довбуша відбувається зі Львова.

Екскурсія Скелі Довбуша проводиться на замовлення групи або індивідуальних туристів. Ця поїздка може бути проведена щодня за попереднім замовленням.

Замовити екскурсію та довідатись ціну можна за тел. нижче:

 

+38 (063) 183-23-02 

+38 (098) 343-58-23 

Наша електронна адреса:

info@ekskursiya.com.ua

Замовити

_