Skip to main content

Екскурсія по Львову Знайомство з містом Лева

Це велика одноденна екскурсія по Львову, яка розрахована на активних туристів, або на тих, які мають в своєму розпорядженні лише один день у Львові. Екскурсія по Львову комбінована - автобусно-пішохідна. Усього за один день у Вас буде змога ознайомитись практично з усім містом і побачити усі найпривабливіші архітектурні пам'ятки Львова.

Екскурсія по Львову "Знайомство з містом Лева" триває 6-7 годин, залежно від величини групи.

Що ми побачимо під час екскурсії по Львову "Знайомство з містом Лева"?

Під час екскурсії Ви побачите: Львівський театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької - унікальну пам'ятку архітектури кін. ХІХ ст., яка входить до переліку найгарніших театрів Європи, пам'ятники українському та польському геніям Тарасу Шевченку та Адаму Міцкевичу, львівську "статую свободи", греко-католицьку церкву Преображення Господнього, Вірменський собор Успіння Пресвятої Богородиці та дізнаєтесь про життя львівських вірмен, їхню культуру і традиції, побачите деякі місця зйомок фільму "Д'артаньян і три мушкетери", зокрема місце дуелі Д'артаньяна з Атосом, Портосом та Арамісом, унікальну пам'ятку барокової архітектури сер. XVIII ст. Домініканський костел, пам'ятник художнику-жебраку Епіфанію Дровняку, побуваєте на площі Ринок - центральній площі міста, яка з давніх давен і до сьогодні служить місцем вирішення найважливіших питань, почуєте дивовижну історію про львівську ратушу і про огидний чотирикутник з комином посередині, про винахідника першої пошти Роберто Бандінеллі, любовний трикутник, багатого грека Константина Корнякта та смерть Івана Підкови.

Ви також побачите:

Латинський кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці - єдину пам'ятку готики у Львові та каплицю Боїмів зі скульптурою Ісуса Христа Скорботного, Успенську православну церкву, в якій було висвячено Петра Могилу, залишки середньовічних мурів, які охороняли місто та почуєте унікальну історію захоплення міста у 1704 р., старий єврейський квартал, багато цікавих кав'ярень, та заміський комплекс Бернардинського монастиря, почуєте безліч легенд, які з ним пов'язані, пам'ятник засновнику міста Данилу Галицькому, найстаріший готель, перший львівський хмарочос, головний воклаз - пам'ятку архітектури початку ХХ ст., УГКЦ св. Єлизавети і Ольги - кажуть, якщо біля цього храму розлити воду, то одна частина потече до Чорного моря, а інша до Балтійського, оскільки храм знаходиться на лінії Головного Європейського вододілу.

Також під час цієї екскурсії по Львову Ви побуваєте у храмі Св. Юра - пам'ятці архітектури XVIII ст. Цей храм був головною святинею УГКЦ до 2007 р. Ми відвідаємо колишнє Шляхетське казино та палац графів Потоцьких - будівлі у який знімали фільм "Д'артаньян та три мушкетери", побачимо будинки ЛНУ ім. Івана Франка та НУ Львівська Політехніка - двох провідних вишів Львова, побуваємо на горі Високий Замок, звідки відкривається чудова панорама на усе місто, відвідаємо Личаківський цвинтар, де поховані такі відомі люди, як Іван Франко, Соломія Крушельницька, Ігор Білозір, Володимир Івасюк, побуваємо на вулиці Личаківській, де у ХІХ ст. зародилося львівське батярство, на проспекті Шевченка, де утворюється знаменита львівська Полтва, побачимо Стрийський парк - один з найгарніших парків країни.

Вартість та замовлення екскурсії:

Екскурсія по Львову "Знайомство з містом Лева" проводиться щодня з 8:00 до 20:00 за попереднім замовленням..

Замовлення екскурсії по Львову здійснюється за тел. номерами нижче або електронною поштою.

 

+38 (063) 183-23-02 

+38 (098) 343-58-23 

Наша електронна адреса:info@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: