Skip to main content

Екскурсія по Львову Пивний Львів

Екскурсія Пивний Львів - це чудова нагода довідатись про історію пивоваріння у Львові, процес виробництва пива, його види та смаки. Гід розповість Вам про найліпші львівські кнайпи, Ви побуваєте у єдиному в країні Музеї Пивоваріння і на останок зможете скуштувати гальбу холодного знаменитого львівського пива.

Екскурсія Пивний Львів триває 2 години.

Що може бути кращим, ніж пиво у Львові? Цей хмільний напій з історією приготування понад 600 років став справжньою візитною карткою Львова.

Про Львівське пиво складають пісні, п’ють гальбами у компанії найліпших колєг та кумпелів. А історія пивоваріння у місті сягає 1425 р., коли у Львові заснували цех броварів. А вже у 1715 р. граф Станіслав Потоцький дає монахам єзуїтам привілей і на Клепарові постало перше промислове броварне підприємство.

Що цікавого я дізнаюсь під час екскурсії Пивний Львів?

Під час пивної екскурсії по ЛьвовуВи дізнаєтесь про історію пивоваріння у Львові та в світі, процес виробництва пива, його види та смаки. Ви почуєте про найвідоміші львівські кнайпи, шинки під відкритим небом, в яких львів’яни смакували пиво. Дізнаєтесь про історію виникнення та популяризації горілки та вина, почуєте комічні історії про найвідоміших львівських пияків, славетну кнайпу «Атляс» та львівських батярів – справжніх лицарів та гульвіс 20 ст.

Ви дізнаєтесь про сучасні паби, де можна скуштувати доброго львівського пива, а також відвідаєте їх з дегустаціями, побуваєте в єдиному в Україні музеї пивоваріння, де також зможете скуштувати на смак цього чудового хмільного напою.

Ну а як без історій кохання? Вони тут також присутні. Ви дізнаєтесь, як любов до пива у Львові породила кохання до жінки, як батяри зваблювали жінок після гальби пива та зрозумієте, що від пива до кохання у Львові один крок.

А родзинкою цієї екскурсії по Львову стане відвідування Музею пива "Львіварня"

Екскурсія Пивний Львів - весела, цікава, не обтяжуюча лишніми фактами та для справжніх любителів пива.

Тематична екскурсія проводиться з дегустацією різних сортів пива - вартість уточнюйте у менеджера.

Вартість та замовлення екскурсії:

Екскурсія Пивний Львів проводиться щодня за попереднім замовленням.

Вартість екскурсії можна довідатись за тел. у менеджера:

+38 (063) 183-23-02
+38 (098) 343-58-23

Пишіть на нашу електронну адресу: info@ekskursiya.com.ua

Замовити

_