Skip to main content

Екскурсія Храми Львова

Екскурсія Храми Львова - до найвідоміших храмів Львова. Під час цієї екскурсії у Львові пропонуємо відвідати Вам найвідоміші храми, які знаходяться в центрі міста.

Екскурсія Храми Львова триває 2-3 години залежно від кількості храмів.

Львів славиться своїми храмами. Тут їх налічується понад 100, причому різних християнських конфесій (греко-католицькі, римо-католицькі, православні).

Під час екскурсії храми Львова ми пропонуємо Вам відвідати найвідоміші храми, які знаходяться в центрі міста.
Ви відвідаєте Латинський кафедральний собор Успіння пресвятої Богородиці з копією чудотворної ікони Матері Божої Ласкавої. Цей храм вражає поєднанням стилів готики та бароко, чудовою скульптурою та розписами, каплицями львівських магнатів та органною музикою.

Поруч знаходиться каплиця родини Боїмів – залишок католицького цвинтаря довкола храму з чудовими барельєфами на фасаді на тематику Страстей Господніх.

Гід по Львову відведе Вас до колишнього Єзуїтського костелу, зараз УГКЦ свв. Апостолів Петра і Павла – ця перша пам’ятка архітектури у стилі бароко у Львові вразить Вас своєю пишною оздобою.
Греко-католицька церква Преображення Господнього порівняно молода відносно інших храмів. Вона будувалася в д. п. 19 ст. як друга русинська церква у Львові і має риси притаманні як католицькому, так і православному храмові.

Вірменська церква Львова – одна з найстаріших у місті. Щойно відсвяткувала своє 650-ліття. У храмі є чудові фрески польського художника Яна Розена, які заставляють задуматись про життя. А поруч з храмом – дворик, який ще до недавна функціонував як цвинтар.

Домініканський собор, споруджений у 18 ст., відноситься до найкращих зразків стилю бароко у Львові. Львів’яни називають цей храм “Soli Deo” за написом на фасаді.
Також відвідаємо православну Успенську церкву, що знаходиться у русинському кварталі міста, заміський костел Св. Андрія Первозванного.

Ціна та замовлення екскурсії:

Екскурсія Храми Львова проводиться щодня з 8:00 до 20:00, за попереднім замовленням.

Замовити екскурсію та дізнатись ціну можна за тел.:

 

+38 (063) 183-23-02
+38 (098) 343-58-23

Пишіть на нашу електронну адресу: info@ekskursiya.com.ua

Замовити

_