Skip to main content

Екскурсія на Волинь Волинські фортеці

Пропонуємо Вам зануритись у героїчне минуле Волинських земель, повернутись до епохи князів Острозьких – найбагатших володарів своєї епохи. Під час подорожі на Волинь ми побуваємо у наймогутніших замках цієї родини, відвідаємо давнє місто Пересопницю - столицю удільного князівства у Київській Русі. Також ознайомимось з могутньою фортецею 20 ст. – Тараканівським фортом. Споглядатимемо і Кременецький замок, що був свідком козацької величі. А зовсім поруч козаки, що здобули цей замок, знайшли спокій на Козацькому кладовищі…

А ковток романтики у нашу подорож додасть «Тунель кохання» - одне з найромантичніших міст України.

Маршрут:

1 день: виїзд зі Львова (07:30) -  Дубно (екскурсія по Дубненському замку та місту Дубно. Обід) – Тараканів (огляд Тараканівського форту) – Пересопниця (Музей давньої книги та Княже місто) – Клевань (огляд Тунелю Кохання) – Рівне (поселення в готель. Вечеря. Вільний час).

2 день: Рівне (сніданок, виїзд о 9:00. Автобусна екскурсія по місту) – Острог (огляд Острозького замку-музею, музею Острозької Академії. Обід) – Межиріч (Межиріцький Чоловічий Монастир з Чудотворною іконою Богоматері) – Кременець (екскурсія по місту) – Львів.

 

Опис об’єктів:

Дубенський замок – замок князів Острозьких. Ця незламна твердиня була зведена ще у XV ст. і являється одним із найстаріших замків в Україні, а також фортецею, яка ніколи не була взята штурмом, адже завжди була укріплена на взірцевому рівні. На сьогоднішній день Дубенський замок входить до переліку семи чудес України.

Місто Дубно -  оглянемо старовинну Луцьку браму 16 ст., Бернардинський монастир 17 ст., мальовничу Преображенську церкву 17 ст., Свято-Іллінський собор поч. 20 ст, дерев'яну церкву Юра, поч. 18 ст., костел Яна Непомука поч. 20 ст, монастир Кармеліток 17 ст.

Тараканівський форт - це вже фортеця ХІХ ст. Оборонний прикордонний форт Російської імперії створений для того, щоб захистити границю від ворогів-сусідніх держав. Увесь форт зведений з використанням не лише цегли та землі, а й нового, як для того часу, матеріалу – бетону. А так як зведення форту планувалось для проведення повномасштабних військових операцій, то довкола налічується аж 105 військових казематів для проживання та ведення бойових дій! Хоча, за іронією долі, держава, яка збудувала для себе цей форт, ніколи не мала нагоди ним скористатися.

Культурно-археологічний центр Пересопниця – саме тут Ви зможете на власні очі побачити старовинне Пересопницьке Євангеліє. Це перший повний переклад Євангелія з староболгарської на давньоукраїнську мову. На цьому Євангелії складають присягу Президенти України, а його мистецьке оформлення не має рівних на території всієї нашої держави. Посеред села також знаходиться пам’ятник Пересопницькому Євангелію. Також у Пересопниці діє скансен-музей «Княже Село» та Арехологічний музей з найдавнішими та найцікавішими знахідками цього краю. 

Тунель Кохання у Клевані – це пам’ятка створена найвідомішим архітектором світу – Природою! Це місце, де гілки і листя дерев сплітаються між собою таким чином, що утворюють тунель практично ідеальної арочної форми. Через цей тунель проходить колія, яка є символом життєвої дороги двох людей, що кохають одне одного. 

Острог – колиска культури та освіти, книгодрукування, багатства та влади. Місто-вотчина найбагатших шляхтичів Речі Посполитої у XIV-XVI ст. – сім’ї князів Острозьких. Саме тут було започатковано Острозьку академію, музей якої відвідаємо. Також побуваємо у головній твердині Волині - замку князів Острозьких, що  вважається справжньою перлиною давньоруського фортифікаційного мистецтва. 

Межиріцький чоловічий Святотроїцький монастир – зведений у XVI-XVII ст.. та знаменитий чудотворною іконою Божої Матері-Одігітрії, що відноситься до XV-XVI ст.. За переказом, ця ікона була привезена з Афону як подарунок князеві Констянтину Острозькому, а пізніше була передана до Межиріцького монастиря. 

Кременець - одне з наймальовничіших міст України, розташоване біля підніжжя Кременецьких гір. Ви побачите руїни неприступної оборонної споруди у минулому – Кременецького замку, що був побудований на стрімкій горі Бона (397 м над рівнем моря), а також чудову панораму самого міста, яке розкинулось у мальовничому краї. Також побачите Єзуїтський та Францисканський собори, будинки-близнюки – найстаріші будівлі міста та побуваєте на знаменитому Козацькому Кладовищі, оповитому легендами та нерозвіяними таємницями…

 

Замовити екскурсію на Волинь «Волинські фортеці»:

+38 096 463 30 05

+38 063 27 99 891

info@ekskursiya.com.ua

 

Замовити подорож

Введіть деталі: