Skip to main content

Екскурсія Королівська Жовква та Крехівський монастир

Екскурсія в Жовкву та Крехівський монастир. Ви побачите: Жовкву - резиденцію короля Яна Собеського, Крехівський монастир, печерний грот - з якого почалася історія монастиря та навідаєтесь до джерела з цілющою водою.

Екскурсія в Жовкву та Крехівський монастир зі Львова триває 6 годин.

Що я побачу під час екскурсії в Жовкву та Крехів?

Під час цієї екскурсії Ви побуваєте у місті Жовква, яке за кількістю архітектурних пам’яток займає друге місце у Львівській області після Львова. У XVII ст. Жовква служила резиденцією польського короля Яна ІІІ Собєського і відігравала важливе торгівельне, економічне та політичне значення.

Ви побуваєтена центральній площі Жовкви Вічевій, Жовківський замок, дві брами, через які можна було потрапити до міста, побуваєте у костелі Св. Лаврентія з чудовими надгробними пам’ятниками родини Жолкевських - засновників Жовкви, відвідаєте греко-католицький храм Різдва Христового, де зберігаються мощі св. Партенія – покровителя Жовкви, і навіть побачите колишнє лобне місце, де страчували людей у Жовкві. При бажанні під час екскурсії в Жовкві також можна піднятись на Ратушу та насолодитись красивими пейзажами міста та пагорбів Розточчя.

Далі маршрут екскурсії прямує до Крехівського монастиря. За легендою, він був заснований двома монахами, Сільвестром і Іоілом в кінці XV ст. Зараз він належить отцям василіанам. Під час екскурсії Ви відвідаєте стару Миколаївську церкву та нову дерев’яну, Преображення Господнього, а також побуваєте у печерному монастирі кін. XV ст. та на джерелі зі святою  водою, що знаходиться у лісі. Тому, екскурсія в Жовкву та Крехівський монастир буде до вподоби також тим, хто хоче гарно відпочити на природі.

Замовлення та вартість екскурсії:

Екскурсія в Жовкву та Крехів зі Львова може бути проведена щодня. Поїхати на екскурсію в Жовкву та Крехів можна: у складі збірної групи, індивідуально або разом з власною групою.

Вартість екскурсії у складі збірної групи - 350 грн./дор., 300 грн./дит. Окремо оплачуються вхідні квитки: від 40 грн./дор., 20 грн./дит. *

Вартість індивідуальної екскурсії та екскурсії з власною групою уточнюйте у менеджера.

*Вартість екскурсії у складі збірної групи та вартість вхідних квитків може змінюватися. Уточнюйте актуальну інформацію у менеджера.

 

+38 (063) 183-23-02
+38 (098) 343-58-23

info@ekskursiya.com.ua

Замовити

_