Skip to main content

Екскурсія Кавово-Шоколадний Львів

Екскурсія Кавово-шоколадний Львів, під час якої гід розповість Вам про відомі львівські кав'ярні та заведе на дегустацію кави. Аби сповна відчути дух міста, потрібно насолодитись львівською кавою. А найбільше цікавого про каву у Львові Ви довідаєтесь під час цієї екскурсії.

Екскурсія Кавово-Шоколадний Львів триває 2 години.

Львів - це те місто, де ніхто не може уявити свого життя без філіжанки запашної кави та чоколядки. Аджекавово-чоколядові традиції поселились у місті ще в австрійські часи. Ще й до сьогодні львів'яни запрошують один одного "на каву" якщо потрібно щось обговорити та приносять чоколядку як знак вдячності за послугу.

Це не дивно, адже саме львів'янинЮрій Кульчицький навчив австрійців пити каву у XVII ст. А наприкінці XVIIІ ст. австрійці принесли з собою моду на кавування до Львова. З тих часів кав'ярні і цукерні, шоколадні у Львові виникають на кожному кроці. Саме кав'ярні у ХІХ ст. стають прихистком для львівської богеми. Тут художники малювали картини, а письменники писали твори. Тут творилась історія міста і з ними пов'язане життя найвідоміших львів'ян. 

Під час екскурсії Кавово-шоколадний Львів Ви почуєтепро найвідоміші львівські кнайпи та кав'ярні, побачитенайцікавіші заклади сучасного Львова, відвідаєтедеякі з них та скуштуєтельвівської кави та шоколаду.

При замовленні екскурсії Кавово-Шоколадний Львів для групи туристів пропонуємо проведення тематичної екскурсії з дегустацією кави або шоколаду. Вартість уточнюйте у менеджера.

Ціна та замовлення екскурсії:

Екскурсія "Кавово-шоколадний Львів" проводиться щодня з 9:00 до 20:00 за попереднім замовленням.

Екскурсія з дегустацією кави проводиться за попереднім замовленням. 

 

+38 (063) 183-23-02
+38 (098) 343-58-23

E-mail: info@ekskursiya.com.ua                         

Замовити

_