Skip to main content

Екскурсія на Карпатський трамвай, Гошів та інтерактивний музей в Вигоді

Автобусна екскурсія на Карпатський трамвай, Гошів та інтерактивний музей в Вигоді. Під час цієї екскурсії Ви здійсните незабутню і дуже нестандартну подорож Карпатами.

 

Екскурсія на Карпатський трамвай, Гошів та інтерактивний музей в Вигоді триває 12 годин.

Маршрут екскурсії на Карпатський трамвай:

Зупинка № 1 - Карпатський трамвай

Спочатку ви проїдетесь через Карпати на справжньому трамваї! Чотиригодинний маршрут вгору по вузькоколійці подарує Вам незабутнє враження.Ви побачите казкові пейзажі Українських Карпат: екологічно чисту річку Мізунку, гідрологічну пам’ятку природи заповідник Щирковець, скуштуєте цілющої мінеральної води «Горянка», насолодитесь пейзажами гірських водоспадів, помилуєтесь каскадним водоспадом річки Мізунка та відвідаєте екологічно чисту місцевість біля колишнього санаторію "Джерело".

Зупинка № 2 - Інтерактивний центр спадщини Вигодської вузькоколійки

Далі Ви завітаєте до інтерактивного музею "Центр спадщини вигодської вузькоколійки". Це не звичайний музей, де експонати знаходяться під заскленими вітринами і не можна ні до чого торкатись. Тут можна спробувати усе, адже експозиція музею зроблена у вигляді гри! Ви зможете відчути Карпати на запах і на смак, навчитись рахувати вік дерев, дізнатись де мешкають які тваринки, птахи та комахи. Тут ви навіть зможете побувати у дуплі білочки та норі лисички. А опісля цього всього на вас чекає захоплюючий фільм про історію розвитку Карпат та Вигодської вузькоколійки.

Зупинка № 3 - Гошівський монастир

А на зворотньому шляху до Львова ми завітаємо в село Гошів. Тут серед мальовничих Карпатських гір знаходиться василіанський монастир з чудотворною іконою Матері Божої. З цією іконою пов’язані реальні історії зцілення людей. Це давнє паломницьке місце, де завжди багато прочан. Тут також можна попити цілющої води.

Екскурсія на Карпатський трамвай - це захоплююча мандрівка в Карпати, яка не залишить нікого з туристів байдужими до місцевої краси, культури та традицій.

Замовлення та ціна екскурсії:

Екскурсія на Карпатський трамвай, Гошів та інтерактивний музей в Вигоді можна відвідати у складі збірної групи, індивідуально з нашим гідом та у складі Вашої власної групи туристів.

Індивідуально та для Вашої групи туристів екскурсія може бути проведена щодня, окрім понеділка, обов'язково за попереднім замовленням.

Збірна екскурсія на Карпатський трамвай, Гошів та інтерактивний музей в Вигоді проводиться за графіком.

Про графік проведення збірної екскурсії на Карпатський трамвай, а також про ціну будь-якої подорожі (збірної, індивідуальної, для Вашої групи) Ви можете довідатись у менеджера за тел.:

 

+38 (063) 183-23-02 

+38 (098) 343-58-23 

Наша електронна адреса:

info@ekskursiya.com.ua

Замовити

_