Skip to main content

Екскурсія Кам'янець-Подільський за один день

Екскурсія Кам'янець-Подільський за один день зі Львова - чудова нагода познайомитись з містом-музеєм та його фортецею всього лиш за день.

Екскурсія в Кам'янець-Подільський за один день. 

Мартшурт екскурсії:

Під час цієї екскурсії Ви відвідаєте легендарну фортецю над річкою Смотрич - Кам'янець-Подільський. Сама природа створила тут всі сприятливі умови для будівництва оборонних укріплень. Річка Смотрич робить тут петлю, в межах якої і розкинулась стара частина міста. На жаль, офіціна дата заснування міста для нас залишається оповита таємницею, адже назва Кам'янець дуже поширена і в літописах кін. ХІІ-ХІІІ ст. згадується 19 разів, але достеменно точно не відомо про який саме Кам'янець йде мова.

Фортеця Кам'янця-Подільського, яка нависає над каньйоном Смотрича, вражає своєю могутністю. Протягом 400 років вона змінювала свій вигляд і ставала все могутнішою та могутнішою. І вперше з часів будівництва у XIV ст. фортецю не могли здобути вороги аж до 1672 р. Тоді місто захопили турки, які панували тут 27 років. 

Фортеця також пов'язана з постаттю Устима Кармелюка, який був тут ув'язнений. А оскільки Кам'янець завжди був великим торгівельним центром та прикордонним містом, яке завжди вабило загарбників своїми потужними стінами, тут навіть є пам'ятник Дружбі народів, який присвячений народам різних національностей, які колись населяли місто.

Що ще побачимо на екскурсії в Кам'янець-Подільський?

Але й крім фортеці тут є на що подивитися - чого лише вартий сувенірний базарчик на площі Польський ринок у вигляді середньовічних будиночків, а де ще Ви побачите Мадонну на турецькому мінареті? А також прекрасний пам'ятник бідолашній Лаурі у Петропавлівському костелі.

Кам'янець-Подільський - це перше місто в Україні, де було запущено повітряну кулю, місто Захара Беркута, Айвенго, Робін Гуда та аферистки Софії Потоцької, Лаури та Тріумфальної арки, під якою майбутні президенти загадують бажання. Це місто Вашої мрії, у якому обов'яково потрібно побувати бодай раз у житті.

Ціна та замовлення:

Екскурсія в Кам'янець-Подільський проводиться для груп за попереднімі замовленням. 

Ціна екскурсії розраховується індивідуально під Вашу групу.

Довідатись ціна та замовити екскурсію в Кам'янець-Подільський можна за тел.:


+38 (063) 183-23-02 
+38 (098) 343-58-23 
E-mail: info@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: