Skip to main content

Екскурсія до Святого Миколая!

Екскурсія для дітей до Святого Миколая зі Львова!

Хочете подарувати дитині справжню казку на День Святого Миколая? А чи знаєте Ви, що в Україні є офіційна резиденція Миколая? Пропонуємо Вам її відвідати.

Дата виїзду - 16 грудня.

Маршрути екскурсії : Львів - Хатина Святого Миколая - Косів (майстер-клас з виготовлення гуцульської кераміки) - Львів.

 Усі ми родом з дитинства. І, мабуть, у всіх нас чи не найприємніші дитячі спогади зв'язані з передноворічною казковою атмосферою, запахом мандаринок, прикрашанням ялинки та очікуванням Святого Миколая. Згадайте ту тривожну атмосферу очікування у ніч, коли приходить Миколай! Як кожен з нас мріяв його побачити!

А зараз у Ваших дітей є можливість зустрітись з ним особисто у офіційній резиденції Чудотворця у селі Пістинь, на Косівщині.

Під час відвідування резиденції Святого Миколая на Вас чекає: екскурсія в садибі Святого Миколая, яку проведуть помічники Святого Миколи; майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки, ну і звичайно ж, Ви зможете особисто поспілкуватись з Святим Миколаєм та попросити у нього сприяння у виконанні Ваших найпалкіших бажань.

Далі ми помандруємо у містечко Косів - столицю карпатських ремесел та серце Покуття. Тут завітаємо до справжньої майстерні з виготовлення гуцульської кераміки. Ви дізнаєтесь про секрети та етапи виготовлення гуцульського керамічного посуду, зможете самі взяти участь у майстер-класі з виготовлення гуцульської кераміки та виліпити або розмалювати уже готовий виріб, ну і звісно ж, зможете придбати для себе красиві гуцульські тарілочки, дзбанки, підсвічники, горнята.

 

Вартість: 375 грн./особа.

У вартість входить:

- транспортні послуги

- екскурсійні послуги на об'єктах

- майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки.

У вартість не входить:

- майстер-клас з виготовлення гуцульської кераміки на вибір: майстер-клас з ліплення посуду на гончарному крузі - 65 грн./дит., 80 грн./дор., або майстер-клас з розмальовування готової заготовки - 25 грн./особа.

 

Замовити екскурсію для дітей до святого Миколая зі Львова можна за тел.:

(032) 253-48-70

Менеджер Соломія:

+38 (063) 183-23-02 

+38 (098) 343-58-23 

 

Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Пишіть на нашу електронну адресу: info@ekskursiya.com.ua

Замовити

_