Skip to main content

Екскурсія для дітей Скелі Довбуша і Карпатський трамвайчик

Під час цієї одноденної мандрівки Ви побуваєте у Гошівському монастирі, відвідаєте неймовірної краси Скелі Довбуша, а також здійснете чотирьохгодинну захоплюючу екскурсію на Карпатському трамвайчику.

Під час цієї одноденної дитячої екскурсії Львівщиною Ваші діти відвідають Карпати Львівської та Івано-Франківської областей.

Першою зупинкою екскурсії для дітей у Карпати являється унікальна пам’ятка природи – Скелі Довбуша. Це скелясті виступи, висотою до 20-30 м, які сховані глибоко у лісі. У стінах скель вирубано декілька печер невеликого розміру, які слугували місцем для нічлігу. Під аркою тут знаходиться криниця, вирублена у самій скелі для збору дощовї води. За легендою, славнозвісний Олекса Довбуш та його опришки переховувались тут від ворогів і саме в одній з цих скель захований скарб Олекси Довбуша. Ці скелі є справжньою Меккою для скелелазів, які долають альпіністські маршрути різної складності. Тут панує особлива атмосфера гармонії і спокою, адже, тільки уявіть собі, що цим скелям понад 70 млн років…

Наступна зупинка нашої дитячої екскурсії знаходиться в селі Вигода Івано-Франківської області. Воно знамените тим, що тут ходить єдиний в країні Карпатський трамвайчик, який насправді більше схожий на поїзд. На Ваших діток чекає  чотиригодинний маршрут вгору по вузькоколійці, який подарує незабутні враження від мальовничих пейзажів Карпатського краю. Під час цієї дитячої екскурсії Карпатами також буде можливість відвідати заповідник «Ширковець», побачити гірський водоспад Мізунка  та скуштувати цілющої мінеральної води з джерел «Нафтуся» і «Дюзркач».

На завершення Вас чекає екскурсія до Гошівського монастиря, який вважається однією з найвеличніших святинь на Західній Україні. Тут Ви почуєте про історію монастиря та побачите чудотворну ікону Божої матері Гошівської. Місцеві жителі розповідають правдиві історії про зцілення людей.

 

Вартість туру:

Від 230 грн./особа до 300 грн./особа*

*Вартість залежить від кількості осіб у групі.
Точну вартість екскурсії Скелі Довбуша та Карпатський трамвай Ви можете дізнатись зателефонувавши нам.

 

У вартість туру входить:

- Екскурсійний супровід

- Транспортний супровід.

 

У вартість не входить:

- Вхідні квитки: Карпатський трамвай - 100 грн./дорослий, 50 грн./дитячий до 14 років  вхід в НПП "Скелі Довбуша" - 5 грн./особа

- Обід можна замовити. Вартість 80 грн/особа

- Особисті витрати.

 

Замовити дитячу екскурсію "Скелі Довбуша і Карпатський трамвайчик" можна:

За тел.:

(032)253-48-70

Соломія:

+38 063 183 23 02

+38 098 343 58 23

manager@ekskursiya.com.ua

 

Дарія:

+38 096 463 30 05

+38 063 279 98 91

info@ekskursiya.com.ua

Замовити

_