Skip to main content

Екскурсія дахами Львова - Львів ближче до неба

Під час цієї екскурсії дахами Львова Ви відвідаєте найцікавіші оглядові майданчики в центрі Львова, з яких відкривається нетипові захоплюючі панорами на увесь Львів.

Екскурсія дахами Львова триває 2 години.

Під час цієї екскурсії дахами Львова Ви почуєте цікаві та захоплюючі історії, які пов'язані із місцями, з яких відкриваються чарівні панорами Львова. Також Ви зможете зробити унікальні фотографії на згадку з незвичних ракурсів на головні вулиці, проспекти та собори міста.

Під час цієї екскурсії Львовом Ви зможете сповна насолодитись славетним містом Лева з висоти пташиного польоту. Також у Вас буде нагода зробити чудові фото панорам Львова та самих себе на фоні міста. А ще екскурсія дахами Львова дає Вам можливість випити філіжаночку кави на одному з дахів.

Екскурсія Дахами Львова чудово підійде для різних компаній: як для пар закоханих, так і для молодіжних груп- студентів, школярів. Ця екскурсія прийде до смаку і сімейним групам туристів. Усе, що потрібно, це наснага подолати усі сходинки на шляху до дахів Львова!

Ціна та замовлення екскурсії:

Збірна екскурсія дахами Львова проводиться  щоп'ятниці та щосуботи о 12:30, за умови набору групи.

Також екскурсію дахами Львова можна провести індивідуально для Вас на будь-який зручний для Вас час у світлу пору дня та за умови попереднього замовлення.

Дізнатись ціну та замовити екскурсію можна за тел.:


+38 (96) 463 30 05

+38 (063) 279 9891 

Пишіть на нашу електронну адресу: info@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: