Skip to main content

Пішохідна Екскурсія Австрійський Львів

Пішохідна екскурсія Австрійський Львів - чудова нагода відвідати не такі популярні серед туристів, та все ж надзвичайно цікаві місця Львова Австрійської доби. Запрошуємо Вас у компанії нашого гіда здійснити мандрівку Львовом 19 століття.

Екскурсія Австрійський Львів триває 2,5 год.

Під час цієї пішохідної прогуляники Львовом на Вас чекають найвидатніші пам'ятки архітектури Львова часів Австрійської Імперії. Австрійський Львів - це екскурсія, під час якої Ви відчуєте велич імперського духу у Львові, побачите красиві палаци, театр опери та балету, прогуляєтесь австрійськими вуличками Львова. А також дізнаєтесь, що таке "шпацер", "дефіляда" та "рантка".

З кінця XVIII ст. і до завершення Першої Світової війни Львів перебував у складі Австрійської імперії і був столицею окремого округу у її складі -Королівства Галичини і Лодомерії. В цей час місто розвивалося швидкими темпами: Львів з'єднують з Європою залізничним сполученням, у місті з'явився електричний трамвай. У Львові було винайдено гасову лампу. Наприкінці століття у Стрийському відбулася Крайова виставка, яку відвідало понад один мільйон осіб. Зросла торгівельна і промислова роль міста.

Зростає також його культурна роль. Місто стає столицею театрального мистецтва всієї Західної України. Був збудований драматичний театр графа Скарбека, який у ХІХ ст. називали "Галицькою Ла Скалою", та, звичайно ж, Львівський театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, який став візитною карткою міста.

У австрійські часи Львів перетворюється з середньовічного на європейське місто. У Австрійському Львові відкриваються готелі, банки, ресторани, казино та кав'ярні. У місті мешкали знамениті та багаті люди з Європи: Леопольд фон Захер Мазох, Франц Ксавєр Моцарт. А у пресі Львів називають не інакше, як "Маленький Париж".

Що побачимо під час екскурсії Австрійський Львів?

Під час цієї екскурсії Австрійським Львовом Ви побачите Львівський театр опери та балету, найстаріший готель в Україні, перший львівський хмарочос, вулицю, на якій колись утворювалась знаменита львівська Полтва. Побачите палац Потоцьких та відвідаєте Будинок вчених. У цих місцях колись відбувалися зйомки фільму "Д'артаньян і три мушкетери". 

Також під час екскурсії наш гід по Львову покаже Вам будівлі двох провідних університетів Львова - ЛНУ ім. Івана Франка та Львівської політехніки. А при бажанні маршрут екскурсії можна продовжити до Собору Святого Юрія. 

Екскурсія Австрійський Львів є ідеальною для того, щоб продовжити знайомство з містом, розпочате під час пішохідної екскурсії по Львову. Під час неї Ви відвідаєте ті перлини львівської архітектури, які знаходяться трошки далі від центру, але також заслуговують на Вашу увагу, бо є невід'ємною частиною душі міста...

Ціна та замовлення екскурсії Австрійський Львів:

Екскурсія Австрійський Львів проводиться щодня з 8:00 до 20:00 за попереднім замовленням.

Вартість екскурсії залежить від кількості туристів у групі. Щоб дізнатись ціну, зателефонуйте за тел., що нижче.

 

+38 (063) 279-98-91 

+38 (096) 463-30-05 

manager@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: