Skip to main content

Дводенний Тур Львовом для студентів

Запрошуємо Вас на дводенний тур Львовом для студентів та старшокласників! Насичена цікава програма, захопливі екскурсії, нестандартні гіди та море позитиву - це те, що ми можемо Вам з впевненістю обіцяти!

Дводенний Тур Львовом для студентів, програма:

1 день

Зустріч з гідом по Львову на вокзалі або у іншому зручному для Вас місці. Початок автобусної екскурсії по Львову "Мандрівка Львовом на колесах"

Для початку пропонуємо Вам познайомитись з тими об'єктами, які віддалені від центру міста - Ви відвідаєте Личаківський цвинтар-музей, де поховані Іван Франко, Володимир Івасюк, Соломія Крушельницька та ін. відомі особи, побуваєте у церкві Юра - найвідомішому храмі Львова та на горі Високий Замок, звідки відкривається вид на все місто.

Трансфер до місця поселення. Група залишає речі.

Обід. Вільний час.

Після перепочинку запрошуємо Вас на знайомство з найцікавішою центральною частиною міста Лева під час пішохідної екскурсії "Вулицями старого Львова". Ви побуваєте на площі Ринок - центрі середньовічного міста, побачите Ратушу на почуєте історії про найцікавіші кам'яниці середньовічного міста. Відвідаєте храми, вірменський, єврейський та український квартали, побачите Львівський театр опери та балету.

Відпочинок. Вільний час. Розміщення у готелі/хостелі.

2 день

Сніданок.

Цього дня на Вас чекають тематичні екскурсії Львовом.

А ранок ми пропонуємо почати з кави! Під час екскурсії "Кавово-шоколадний Львів" Ви познайомитесь з історією двох чудових напоїв, які додають романтичності місту Лева - кави та шоколаду. Ви почуєте багато цікавинок пов'язаних з кавою, шоколадом та Львовом, довідаєтесь про найвідоміші кав'ярні сучасного та минулого Львова, де смакували каву Іван Франко та Михайло Грушевський і де зараз найсмачніші кава та шоколад у Львові. Ну і звичайно ж, зможете самі скуштувати кави або шоколаду.

Обід.

А після обіду запрошуємо Вас спуститись до таємничих львівських підземель. Екскурсія "Підземеллями Львова" - під час якої Ви відвідаєте найцікавіші підземелля, що знаходяться під Домініканським та Єзуїтським соборами та Аптекою-музеєм.

Прощання з містом. Купівля сувенірів.

Трансфер на залізничний вокзал. Повернення додому.

Тур Львовом для студентів - це чудовий відпочинок групою або компанією у Львові на два дні.

Ціна та замовлення туру для студентів:

Дводенний Тур Львовом для студентів проводиться у будь-яку пору року, за попереднім замовленням.

Замовити тур та дізнатись ціну можна тут:

Тел.:

+38 (063) 183-23-02 

+38 (098) 343-58-23 

WhatsApp, Viber:

+38 096 46 33 005

Email: info@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: