Skip to main content

Дводенний Сиро-винний тур Закарпаттям

Сир, вино і Закарпаття! Що ще потрібно для відпочинку? Хіба що цікаві історії, романтичні легенди та гарна компанія. А ще купання у чанах! Приєднуйтесь до Сиро-винний тур Закарпаттям!

Маршрут Сиро-винного туру на Закарпаття: Львів - замок Шенборна - Мукачево - Берегове - озеро Синевир - водоспад Шипіт - Львів.

Програма дводенного туру на Закарпаття:

1 день

Виїзд зі Львова о 08:00.

Палац Шенборна

Сиро-винний тур Закарпаттям розпочнеться з відвідування мисливського угіддя графа Шенборна. Також цю споруду називають палацом Шенборна. Він дуже незвичайний, адже побудований за принципом астрономічного року. Тут є 365 вікон (як і днів у році), 52 димарі (за кількістю днів тижня), 12 веж (бо є 12 місяців) та 7 головних виходів. Кажуть, що замкові стіни стали свідченням подружньої зради дружини графа Шенборна своєму чоловіку. Коли граф про це дізнався, наказав постирати з усіх годинників час, коли дружина йому зрадила.

Мукачево

Наступним відвідаємо Мукачівський замок «Паланок», який знаходиться на горі вулканічного походження на 70 м вище міста Мукачево. Точної дати заснування твердині не знаємо, але зберігаються відомості, що фортеця була тут вже в ХІ ст. У XIV ст. замок перейшов у власність Федора Коріантовича, який укріпив його та наказав видовбати тут 85-метровий колодязь. А зараз на території замку стоїть пам’ятник славному князю, якому всі потирають палець та загадують бажання. За часів трансільванських князів Ракоці (17-поч. 18 ст.) замок став однією з найукріпленіших фортець Європи. Увіковічнили пам’ять про замок події кінця 17 ст., коли молода та тендітна графиня Ілона Зріні три роки протистояла в Паланку військам австрійського цісаря Леопольда І.

Берегово

На завершення насиченого дня туру на Закарпаття на Вас чекає купання в термальному басейні та та дегустація вин у Берегове.

Поселення у затишних садибах. Вечеря. Вільний час.

2 день

Сніданок. Виїзд о 8:00.

Нижнє Селище

Тут знаходиться знаменита Селиська сироварня. Під час дегустації сиру Ви довідаєтесь про її роботу, різноманітні види сирів, які виготовляють за швейцарською технологією та матимете змогу купити його за цінами виробника.

Озеро Синевир

Недаремно його ще називають «Морським оком Карпат», адже вода в ньому надзвичайно чиста і прозора. Озеро знаходиться на висоті 989 м над рівнем моря і є одним з найбільших та найкрасивіших в Українських Карпатах. Воно утворилося ще 10 тис. років тому в результаті обвалу матеріалу з гір, спричиненого землетрусом. Тут у Вас буде можливість покататися на плоті, прогулятися по невеличкому острівку, який знаходиться прямо посеред озера та помилуватися гірськими пейзажами. 

Водоспад Шипіт

Після невеликої перерви на обід прямуємо до водоспаду Шипіт, який  відноситься до семи природних чудес України. Кришталево чиста вода тут спадає з висоти 12 м і розбивається об каміння: так утворюються мільярди дрібненьких краплинок, які переливаються на сонці різними барвами. 

До 23:00 – повернення до Львова.

Ціна та замовлення:

Варість Сиро-винного туру Закарпаттям у складі групи - 895 грн./особа*

У вартість входить:

- транспортний та екскурсійний супровід на час поїздки;

- проживання 1 ніч (садиби сільського туризму з вигодами в номері);

- страхівка.

У вартість не входить:

- харчування;

- вхідні квитки в туристичні об’єкти палац Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський – 20 грн., школярі – 15 грн.; - Мукачівський замок: дорослі – 50 грн., студенти, пенсіонери – 40 грн., діти до 14 років – 30 грн.; - новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегові (2 години): загальний, студенти – 200 грн., пенсіонери за віком – 150 грн., діти від 120 до 150 см. – 100 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 20 грн.; - дегустація вин: 60 грн., екскурсія без споживання вина – 30 грн.; - дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 50 грн., школярі – 30 грн.; - водоспад Шипіт: загальний, пенсійний, студентський – 10 грн., учні – 5 грн.; - озеро “Синевир”: загальний, пенсійний – 25 грн, студенти і школярі – 10 грн. - дегустація вин: 50 грн., екскурсія без споживання вина – 25 грн.; - дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 50 грн., школярі – 30 грн.*

Харчування*:

Сніданок 1-го дня: можна поснідати вдома або взяти канапки з собою, щоб перекусити під час стоянок.
Обід 1-го дня: в кафе міста Мукачево та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, суп "Левеш", торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість – 95 грн./особа.
Вечеря 1-го дня: в садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість – 90 грн./особа.
Сніданок 2-го дня: в садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість – 55 грн./особа.
Обід 2-го дня: у кафе “Колиба” біля озера Синевир і складається з найкращих страв бойківської кухні: салат овочевий, юшка з білими грибами, картопляне пюре з м'ясом по-полонинськи, хліб, чай з трав. Вартість – 110 грн./особа.

*Вартість туру, вхідних квитків та харчування може змінюватись. Уточнюйте ціна на Сиро-винний тур Закарпаттям  у менеджера.

Замовити тур та дізнатись ціну:

 

+38 (096) 463-30-05 

+38 (063) 27-99-891 

Пишіть на нашу електронну адресу: info@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: