Skip to main content

Дводенний релакс-тур на Закарпаття

Релакс тур на Закарпаття - це чудова подорож, що поєднує: красиві замки та захоплюючі історії кохання, купання в термальному басейні та чанах, дегустація закарпатських вин та цікаві екскурсії від гіда Закарпаттям!

Маршрут релакс тур на Закарпаття: Львів - замок Сент-Міколаш - Мукачево - Косино - Берегово - Ужгород - Лушмори - Львів.

Програма дводенного туру на Закарпаття:

1 день

08:00 -  виїзд зі Львова. По дорозі відвідуємо романтичний замок Сент-Міклош у Чинадієво ( у письмових джерелах село вперше згадується 1214 р.), який був побудований у долині річки Латориця. На першому поверсі в замку знаходиться експозиція кельтської та скіфської культур, а також портрети усіх власників оборонної фортеці. Під час туру на Закарпаття у замку Сент-Міклош Ви почуєте історію кохання княгині Ілони Зріні та графа Імре Текелі.

Перерва на обід в Мукачево.

Далі, прямуємо в Косино, де знаходяться відомі термальні басейни. На Вас чекатиме купання у басейнах відпочинкового комплексу “Термальні води Косино”, середня температура води в яких становить + 41 °C. Це не тільки веселе, але й корисне для здоров’я проводження часу для дорослих та малечі.

На завершення у Берегівському вулканічному низькогір’ї на Вас чекає дегустація закарпатських вин, які славляться великою різноманітністю сортів, чудовим ароматом та тривалим посмаком.

21:00 – поселення в Берегівському районі в садибах сільського зеленого туризму. Вільний час. Ночівля.

2 день

Сніданок та виїзд (8:00)

Відвідаємо Ужгородський замок. Історія цього замку нараховує більше тисячі років. В стінах споруди збереглися до наших часів таємні ходи, якими можна було проходити з одного поверха палацу на інший. А в саду довкола замку Ви побачите славнозвісного Геракла, який вбиває Лернейську гідру, а якщо пощастить, то навіть зустрінете привид Білої Діви.

Перерва на обід на території замку.

Релакс тур на Заказпаття завершується розслабляючою нотою - купання в чанах, яке стало своєрідною візиткою Закарпаття. Можна сказати, що це таке собі «закарпатське джакузі», адже процедура полягає у тому, що Ви розслабляєтесь у великому чані з підігрітою мінеральної водою (яка береться з природного джерела) температурою + 40-45 °C. Це прекрасний оздоровчий спосіб під відкритим небом. Такі «ванні процедури» розслабляють, заспокоюють та укріплюють нервову систему, сприятливо впливають на організм. Після такого купання в чанах Ви відразу відчуєте омолодження і приплив сил та бадьорості. 

Повернення до Львова орієнтовно 23:30.

Ціна та замовлення:

Вартість релакс туру на Закарпаття: 895 грн/особа*

У вартість входить: 

- трансфер комфортабельним автобусом єврокласу;

- проживання в затишних садибах сільського туризму Берегівського району з вигодами у номері;

- екскурсійний супровід;

- страхування на час подорожі.

У вартість не входить:

- харчування;

- Вартість вхідних квитків*: - замок “Сент-Міклош”: добровільна пожертва; - термальний басейн “Косино”: загальний – 450 грн., учасники АТО та інваліди 1 групи – 300 грн., діти зростом до 150 см. – безкоштовно, оренда шафки – 50 грн.; - дегустація вин: 60 грн./особа, екскурсія без споживання вина – 30 грн./особа; - відвідання веселого ресторану “Деца у нотаря”: загальний – 5 грн., діти до 120 см. – безкоштовно; - Ужгородський замок: загальний (дорослі, пенсіонери) - 50 грн., студенти - 40 грн., учні - 20 грн.; - купання в чанах з мінеральною водою в с. Лумшори: загальний – 140 грн., діти до 12 років – 90 грн.

Харчування*:
Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок.
Обід у 1-й день – відбувається в кафе “Вулик” в Чинадієво та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, “Підбивані лопатки” (зупа із шпарагівки підбита сметаною), картопляне пюре з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 95 грн./особа.
Вечеря у 1-й день – в садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, дісно-перкельт (тушене свиняче м’ясо), торгоня (домашні макарони особливого приготування), солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 90 грн./особа.
Сніданок у 2-й день – в садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість 55 грн./особа.
Обід в 2-й день – відбувається в кафе міста Ужгород. Меню: салат, поливка по-закарпатськи з манними кльоцками, рис з перкельтом, узвар, хліб. Вартість 100 грн./особа.

*Вартість туру, вхідних квитків та харчування може змінюватись. Попередньо уточнюйте ціну у менеджера за тел.

Дізнатись ціну та замовити тур можна за тел.:

+38 096 463 30 05

+38 063 27 99 891

info@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: