Skip to main content

Дитяча екскурсія в Карпати Водоспад Кам’янка і фортеця Тустань

Під час цієї одноденної екскурсії Львівщиною Ваші діти матимуть змогу відвідати наскельну фортецю Тустань, побачити мальовничий водоспад Кам'янка та здійснити похід до Журавлиного озера.

Ця одноденна заміська екскурсія Львівщиною для дітей триває 10 годин.
Під час цієї подорожі Ваші діти відвідають наймальовничіші куточки Львівських Карпат - скельний комплекс в Тустані  та чаруючої краси місця у Національного парку "Сколівські Бескиди".

Першою зупинкою екскурсії в Карпати для дітей являються Урицькі скелі, або ж наскельна фортеця Тустань. Це оборонна пам'ятка архітектури ІХ-ХІІІ ст., а також улюблене місце відпочинку Івана Франка. Щодо скель, то вони спочатку використовувались як язичницьке капище. Пізніше тут була давньоруська прикордонна фортеця, через яку експортували сіль, видобуту в Дрогобичі. Саме соляна митниця й дала назву фортеці "Тут стань" - зупинись і заплати мито. Оскільки фортеця була дерев’яною, то на превеликий жаль вона не збереглась у нас час. Але завдяки наявній інформації про вигляд неприступної твердині в майбутньому планується її відтворення. Під час екскурсії фортецею Тустань Ви побачите як виглядала колись ця могутня та неприступна оборонна споруда. Загалом тут панує середньовічна атмосфера періоду Київської Русі та Галицько-Волинського князівства. Також у Вас буде змога помилуватися карпатськими краєвидами та унікальним скельним комплексом, вік якого становить 55 млн. років.

Далі ми попрямуємо до Національного Природного Парку «Сколівські Бескиди». Протягом цієї дитячої екскурсії ви відвідаєте каскадний водоспад Кам’янка, що знаходиться на однойменній річці, висота якого становить 7 м. Також у Вас буде можливість здійснити похід до Журавлиного озера, яке отримало свою назву через дуже холодну воду, насичену сірководнем. Це є причиною того, що риба у воді не водиться і відповідно озеро має ще одну назву – Мертве. Всі ці об’єкти знаходяться в мальовничому закутку Сколівських Бескид і являється чудовим місцем для дитячого відпочинку.

 

Вартість туру:

Від 230 грн./особа до 300 грн./особа*

*Вартість залежить від кількості осіб у групі.
Точну вартість екскурсії в Тустань та на водоспад Кам'янка Ви можете дізнатись зателефонувавши нам.

У вартість туру входить:

- Екскурсійний супровід

- Транспортний супровід.

 

У вартість не входить:

- Вхідні квитки: 55 грн./дор., 30 грн./дит.

- Обід можна замовити. Вартість 80 грн./особа

- Особисті витрати.

 

Замовити дитячу екскурсію "Водоспад Кам'янка і фортеця Тустань" можна:

За тел.:

(032)253-48-70

Соломія:

+38 063 183 23 02

+38 098 343 58 23

manager@ekskursiya.com.ua

 

Дарія:

+38 096 463 30 05

+38 063 279 98 91

info@ekskursiya.com.ua

Замовити

_