Тематичні екскурсії по Львову

Бернардинський монастир, сім чудес Львова

Екскурсія Сім чудес Львова присвячена найбільш красивим та вражаючим архітектурним перлинам Львова.

Read more
Дахи Львова, екскурсія

Під час цієї екскурсії дахами Львова Ви відвідаєте найцікавіші оглядові майданчики в центрі Львова, з яких відкривається нетипові захоплюючі панорами на увесь Львів.

Read more
Алко квест по Львову

Алко квест по Львову - захоплююча пригода, під час якої на Вас чекатиме безліч пригод, несподіванок, нестандартних завдань. А винагородою за тяжкі випробовування стануть приємні львівські настоянки!

 

Read more

Львів - місто романтики. А особливо атмосферним місто Лева стає взимку - засніжені вузенькі вулички, старовинна архітектура, аромат глінвейну та кави... А поруч Ваша друга половинка... Запрошуємо на романтичну зимову фотосесію по Львову для закоханих!

Read more
Фотосесія Львів

Ця фотоекскурсія по Львову для туристів, які хочуть мати якісні фото зі Львова, зроблені професійним фотографом. Поки гід проводить для Вас екскурсію, фотограф робить красиві, спонтанні та кумедні фото Ваших вражених та замріяних облич.

Read more

1,5-2 годинна індивідуальна фотосесія у Львові з професійним фотографом.

Read more
Гастрономічна екскурсія по Львову

Хочете проникнутись духом Львова та Галичини сповна? Гастрономічна екскурсія по Львову - це те, що Вам потрібно!

Запрошуємо Вас познайомитись не лише з архітектурними перлинами Львова, а й з гастрономічним обличчям нашого міста під час екскурсії ресторанами Львова!

Read more
Екскурсія Підземеллями Львова

Під час цієї екскурсії підземеллями Львова Ви оглянете найвідоміші підземелля Львова - Єзуїтського костелу, Домініканського собору, найстарішої діючої Аптеки-музею у Львові " Під Чорним орлом" та підземелля відомих львівських кав'ярень. Запрошуємо Вас поринути у таємничий світ підземного Львова!

Read more
Кава у Львові

Екскурсія Кавово-шоколадний Львів, під час якої гід розповість Вам про відомі львівські кав'ярні та заведе на дегустацію кави. Аби сповна відчути дух міста, потрібно насолодитись львівською кавою. А найбільше цікавого про каву у Львові Ви довідаєтесь під час цієї екскурсії.

Read more
Пивний Львів екскурсія

Екскурсія Пивний Львів - це чудова нагода довідатись про історію пивоваріння у Львові, процес виробництва пива, його види та смаки. Гід розповість Вам про найліпші львівські кнайпи, Ви побуваєте у єдиному в країні Музеї Пивоваріння і на останок зможете скуштувати гальбу холодного знаменитого львівського пива.

Read more