Skip to main content

Походи в гори - Гірські походи

Похід на гору Великий Верх, Боржава

Шукаєте красивих краєвидів? А Ви вже були на Боржаві? Гайда у похід на Боржаву!

З гори Великий Верх можна побачити увесь Боржавський хребет - а це понад 50 кілометрів! А коли спустимось з гори, нас чекає чарівний водоспад Шипіт.

Read more
Похід на гору Синяк

Мальовничі недоторкані Горгани... Загадкове могутнє каміння, що розляглось на гірських вершинах і відчуває себе там повноправним господарем...

Запрошуємо у похід на гору Синяк! А ще Гора Малий Горган та Микуличинське пиво на звороті!

Read more
Гора Парашка

В гори йдуть, аби розвіятись від буденності. Але не завжди обов'язково ходити дуже високо! Похід на Парашка - найвищу вершину Сколівських Бескид. Чудові краєвиди та мальовничий водоспад!

Read more

Якщо душа кличе в мандри, серце хоче неймовірних вражень, а мозок вимагає перезавантаження - їдьмо в гори.

Похід на гору Шпиці - це чудовий спосіб втекти від буденності і отримати неймовірний заряд енергії та життєвої сили. А Верховина - це серце Гуцульщини. Тут досі живуть старі традиції та ремесла.

Read more
Похід на гору Хом'як

Карпати вражають різноманітністю: мальовнича Боржава, стрімка Чорногора, Бескиди, і, звичайно ж, Горгани... Якщо Ви ніколи не бували у Горганах, похід на гору Хом'як - чудова нагода з ними познайомитись.

Порівняно легкий підйом, на який можна навіть з дітьми. Але разом з тим, подорож через кам'яне царство греготів. Красиві краєвиди, а ще, можливість освіжитися в гірському водоспаді та випити смачного пива після походу!

Read more

Якщо душа кличе в мандри, серце хоче неймовірних вражень, а мозок вимагає перезавантаження - їдьмо в гори.

Похід на гору Шпиці - це чудовий спосіб втекти від буденності і отримати неймовірний заряд енергії та життєвої сили. Адже тут панує надзвичайна енергетика…

Read more
Похід на гору Пікуй

Восени Карпати особливо прекрасні... Похід на гору Пікуй - найвищу вершину Львівщини та дегустація сиру у бойківській сироварні! Чого ще можна побажати від вікенду в Карпатах?

Read more