Skip to main content

Походи в гори - Гірські походи

Ще один справді унікальний тур. Ви побачите:

✅Гору Високий Камінь. На вершині гори є скеля - Український "Язик Троля". А ще звідси відкривається чарівний вид на річку Латорицю ✅Бункер Лінії Арпада ✅Підйомник на гору Гимба - ще більше красивих краєвидів на Боржавські полонини ✅Чайна Сурія - найвисокогірніша чайна України ✅Водоспад Шипіт ✅Карпатські "діаманти"

Read more

Скеля-Тур в Карпати - це авторський тур, в якому представлені справжні новинки Карпат! І це не попсові "новинки", в яких уже всі були, а справді маловідомі локації. Це про красиві скелі, неймовірні панорами на гори та річки! Під час туру ми відвідаємо аж 3 скельних комплекси! Побачимо красивезні види на долини трьох річок. А також відвідаємо Бункер Лінії Арпада, що знаходиться неподалік!

Read more
Аршиця. Похід в Карпати

Аршиця... Один з найбільш диких і незайманих хребтів у Карпатах. Аршиця - це для справжніх поціновувачів краси гір, а ще тиші... І відсутності інших мандрівників довкола... Аршиця - це дикий ліс, вкритий мохом неначе килимом. Похід на Аршицю та її найвищу вершину - Ґорґан Ілемський - це прекрасний похід у будь-яку пору року, адже більшість маршруту проходить лісом. В дощ ліс захищає та манить містичним туманом, а в сонячну погоду - це чудова гра сонячних променів, що пробиваються крізь дерева.

Read more
Похід Гора Туркул та Озеро Несамовите

Восени Карпати особливо прекрасні та вражають своїми контрастами... Похід Осіння Чорногора - для тих, хто ще не хоче відпустити карпатську романтику цьогоріч. На Вас чекають - Несамовите - одне з найбільш дивовижних карпатських озер, та гора Туркул, що немов притулилась до Несамовитого. Звідси відкривається красива панорама на Чорногірський хребета та, звичайно ж, на саме Несамовите!

Read more
Похід в Карпати - Ямельницькі скелі

Чи знаєте Ви, що зовсім неподалік від Львова знаходиться справжнє кам'яне царство? Адже один з найбільших скельних комплексів Карпат знаходиться саме тут, у Ямельниці. А на додачу - чарівний водоспад Лазний! Ну а ще справжнє Карпатське море! Гайда з нами у похід в Карпати!

Read more
Похід на Яйко Ілемське

Похід на Яйко Ілемське - це неймовірна пригода навіть для досвідченого гірського мандрівника! Гора Яйко Ілемське - це неймовірне поєднання крутих схилів та загадково-чарівного лісу, недоторканних греготів та надзвичайних краєвидів на сусідні вершини! Ця вершина знаходиться уже на околиці Горган. Практично за нею кам'янисті Горгани переходять у плавні Бескиди, але краєвиди звідси справді вражають!

Read more
Скелі на горі Пікуй

Найвища вершина Львівщини та найпотужніший військовий бункер в Карпатах! Усе за один день!

Read more
Похід на Петрос

Гора Петрос - гордий велетень Карпат. Трішки нижчий за Говерлу, але такий стрімкий, що збоку виглядає навіть вищим за неї. Грозова гора, або гора Перуна - так називають цю вершину завдяки непевній погоді. Звідси можна побачити практично усі Карпати. А особливо добре проглядається увесь Чорногірський хребет - від Говерли до Попа Івана.

Хочеш мега-крутих вражень? Йдемо на Петрос з нами!

Read more
Хребет Кострич, Карпати

Хребет Кострич - казковий похід на завершення літа...

Для тих, хто любить Чорногору і хоче сповна насолодитись її величчю! Чи знаєте Ви звідки відкриваються найкращі панорами на Чорногірський хребет? Запрошуємо Вас у похід на Кострич - оглядову терасу Чорногори! Звідси видно усі Чорногірські вершини!

Read more
Похід на Говерлу

Мальовнича Чорногора вражає і захоплює дух. А ще манить до себе знову і знову... Похід на Говерлу та Прутський водоспад

Read more