Skip to main content

Походи в гори - Гірські походи

Аршиця. Похід в Карпати

Аршиця... Один з найбільш диких і незайманих хребтів у Карпатах. Аршиця - це для справжніх поціновувачів краси гір, а ще тиші... І відсутності інших мандрівників довкола... Аршиця - це дикий ліс, вкритий мохом неначе килимом. Похід на Аршицю та її найвищу вершину - Ґорґан Ілемський - це прекрасний похід у будь-яку пору року, адже більшість маршруту проходить лісом. В дощ ліс захищає та манить містичним туманом, а в сонячну погоду - це чудова гра сонячних променів, що пробиваються крізь дерева.

Read more
Похід Гора Туркул та Озеро Несамовите

Восени Карпати особливо прекрасні та вражають своїми контрастами... Похід Осіння Чорногора - для тих, хто ще не хоче відпустити карпатську романтику цьогоріч. На Вас чекають - Несамовите - одне з найбільш дивовижних карпатських озер, та гора Туркул, що немов притулилась до Несамовитого. Звідси відкривається красива панорама на Чорногірський хребета та, звичайно ж, на саме Несамовите!

Read more
Похід в Карпати - Ямельницькі скелі

Чи знаєте Ви, що зовсім неподалік від Львова знаходиться справжнє кам'яне царство? Адже один з найбільших скельних комплексів Карпат знаходиться саме тут, у Ямельниці. А на додачу - чарівний водоспад Лазний! Ну а ще справжнє Карпатське море! Гайда з нами у похід в Карпати!

Read more
Похід на Яйко Ілемське

Похід на Яйко Ілемське - це неймовірна пригода навіть для досвідченого гірського мандрівника! Гора Яйко Ілемське - це неймовірне поєднання крутих схилів та загадково-чарівного лісу, недоторканних греготів та надзвичайних краєвидів на сусідні вершини! Ця вершина знаходиться уже на околиці Горган. Практично за нею кам'янисті Горгани переходять у плавні Бескиди, але краєвиди звідси справді вражають!

Read more
Скелі на горі Пікуй

Найвища вершина Львівщини та найпотужніший військовий бункер в Карпатах! Усе за один день!

Read more
Похід на Петрос

Гора Петрос - гордий велетень Карпат. Трішки нижчий за Говерлу, але такий стрімкий, що збоку виглядає навіть вищим за неї. Грозова гора, або гора Перуна - так називають цю вершину завдяки непевній погоді. Звідси можна побачити практично усі Карпати. А особливо добре проглядається увесь Чорногірський хребет - від Говерли до Попа Івана.

Хочеш мега-крутих вражень? Йдемо на Петрос з нами!

Read more
Хребет Кострич, Карпати

Хребет Кострич - казковий похід на завершення літа...

Для тих, хто любить Чорногору і хоче сповна насолодитись її величчю! Чи знаєте Ви звідки відкриваються найкращі панорами на Чорногірський хребет? Запрошуємо Вас у похід на Кострич - оглядову терасу Чорногори! Звідси видно усі Чорногірські вершини!

Read more
Похід на Говерлу

Мальовнича Чорногора вражає і захоплює дух. А ще манить до себе знову і знову... Похід на Говерлу та Прутський водоспад

Read more
Обсерваторія Білий Слон

Спокій, містика, долина туманів...Місце, де утворюється дощ... І заворожуюча краса гір. Це те, що чекає на Вас впродовж цього туру.

Маршрут: 1 день: Верховина - Писаний Камінь.

2 день: Полонина Смотрич - Смотрицькі водоспади - Гора Вухатий Камінь - Піп Іван Чорногірський - Гора Смотрич

Read more
похід на гору Стримба

Хочете стімкої вершини? Гора Стримба до Ваших послуг! Вже сама назва цієї гори свідчить про її стрімкість. Адже аби досягти її вершини, потрібно пішки піднятись на висоту 1000 метрів! Якщо Ви не шукаєте легких шляхів, похід на Стримбу - горду красуню Горган - саме для Вас!

Read more