Пішохідні екскурсії по Львову

Вечірня екскурсія Легенди Львова

Вечірня екскурсія Легенди Львова - це можливість познайомитись з ще однією стороною історії міста - з його легендами. Вигаданими і реальними. Запрошуємо Вас прогулятись вечірніми вулицями старого міста, вечірній час додасть особливої атмосфери та загадковості Вашій екскурсії.

Read more
Вулиця Личаківська, екскурсія по Львову

Екскурсія Львовом по Личаківській познайомить з перлинами архітектури колишнього львівського передмістя. Непопсова екскурсія для тих, хто добре знає Львів.

Read more
Екскурсія зоряним небом зі Львова

Під час цієї екскурсії в астрономічну обсерваторію Ви зможете наблизитись до зірок і спостерігати за ними крізь призму телескопа.

Read more
Дитячий квест по Львову

Пропонуємо Вам дитячий квест по Львову, під час якого вони зможуть не тільки весело, активно, але й пізнавально провести час. Гарантуємо Вашим дітям нові незабутні емоції та позитивний настрій! Дитячий квест по Львову - це чудовий спосіб поєднати приємне з корисним, дізнатись багато нового, повеселитись та попрацювати як одна команда.

Read more
Театралізована екскурсія Нічна Варта Львова

Під час цієї вечірньої екскурсії Нічна Варта Львова Ви станете помічником пана Шлюсса- нічного бургомістра (мера) та допоможете йому стежити за порядком у місті і забезпечити міцний та безтурботний сон його мешканців.

Read more
Квест по Львову на англійській мові

Пропонуємо до Вашої уваги інтерактивний дитячий англомовний квест по Львову, під час якого вони зможуть ознайомитись з історією та архітектурою міста, весело та грайливо провести час, а головне - значно підняти рівень мовних навичок, адже спілкування проводитиметься тільки на англійській мові!

Read more
Квест-екскурсія для дітей по Львову

Пропонуємо до Вашої уваги квест-екскурсію для дітей у Львові, під час якої дітлахи зможуть не тільки активно провести час, але й дізнатись багато нового про середньовічний Львів, а також таємниці, пов'язані з головним символом міста. Гайда шукати левів разом з нами!

Read more
Театралізована вечірня екскурсія Львів крізь віки

Театралізована вечірня екскурсія Львів крізь віки ознайомить Вас з центральною частиною міста – площею Ринок та її провулками: Ви на собі відчуєте подих середньовічного Лева, сповненого загадкових таємниць та легенд.

Read more