Пішохідні екскурсії по Львову

Фотосесія Львів

Ця фотоекскурсія по Львову для туристів, які хочуть мати якісні фото зі Львова, зроблені професійним фотографом. Поки гід проводить для Вас екскурсію, фотограф робить красиві, спонтанні та кумедні фото Ваших вражених та замріяних облич.

Read more
Гастрономічна екскурсія по Львову

Хочете проникнутись духом Львова та Галичини сповна? Гастрономічна екскурсія по Львову - це те, що Вам потрібно!

Запрошуємо Вас познайомитись не лише з архітектурними перлинами Львова, а й з гастрономічним обличчям нашого міста під час екскурсії ресторанами Львова!

Read more
Екскурсія Підземеллями Львова

Під час цієї екскурсії підземеллями Львова Ви оглянете найвідоміші підземелля Львова - Єзуїтського костелу, Домініканського собору, найстарішої діючої Аптеки-музею у Львові " Під Чорним орлом" та підземелля відомих львівських кав'ярень. Запрошуємо Вас поринути у таємничий світ підземного Львова!

Read more
Кава у Львові

Екскурсія Кавово-шоколадний Львів, під час якої гід розповість Вам про відомі львівські кав'ярні та заведе на дегустацію кави. Аби сповна відчути дух міста, потрібно насолодитись львівською кавою. А найбільше цікавого про каву у Львові Ви довідаєтесь під час цієї екскурсії.

Read more
Пивний Львів екскурсія

Екскурсія Пивний Львів - це чудова нагода довідатись про історію пивоваріння у Львові, процес виробництва пива, його види та смаки. Гід розповість Вам про найліпші львівські кнайпи, Ви побуваєте у єдиному в країні Музеї Пивоваріння і на останок зможете скуштувати гальбу холодного знаменитого львівського пива.

Read more
Львів - місто закоханих - романтична екскурсія

Екскурсія Романтичний Львів для закоханих. Екскурсовод розповість Вам романтичні історії кохання, пов'язані зі Львовом. Ну а як у романтичному Львові обійтися без кави? Під час екскурсії Ви обов'язково заглянете на філіжанку львівської кави.

Read more
Церква Андрія Первозванного, Львів

Екскурсія Храми Львова - до найвідоміших храмів Львова. Під час цієї екскурсії у Львові пропонуємо відвідати Вам найвідоміші храми, які знаходяться в центрі міста.

Read more
Вірменський дворик на екскурсії у Львові

Під час екскурсії Львівські дворики та пасажі Ви відвідаєте найтаємничіші та найзагадковіші місця у Львові – львівські дворики.

Пропонуємо Вам зануритись у таємничий світ Львова з гідом-професіоналом, який закоханий у своє місто.

Read more
Екскурсія Кримінальний Львів

Під час екскурсії Кримінальний Львів Ви дізнаєтесь про захоплююче кримінальне минуле середньовічного Львова. На Вас чекає багато неординарних історій про Львів, з яких Ви не лише почерпнете багато цікавого про історію міста, а й досхочу повеселитесь, адже з кримінальним минулим Львова пов'язано безліч курйозних випадків.

Read more
дитячий Львів екскурсія

Під час цієї екскурсії Львів для дітей Ви почуєте захоплюючі легенди і історії про Площу Ринок, піднімитесь на Ратушу та спуститесь у підземелля Львова - найстарішу діючу Аптеку-музей міста Лева. А також відвідаєте найсолодші місця Львова!

Read more