Пішохідні екскурсії по Львову

Бернардинський монастир, сім чудес Львова

Екскурсія Сім чудес Львова присвячена найбільш красивим та вражаючим архітектурним перлинам Львова.

Read more
Дахи Львова, екскурсія

Під час цієї екскурсії дахами Львова Ви відвідаєте найцікавіші оглядові майданчики в центрі Львова, з яких відкривається нетипові захоплюючі панорами на увесь Львів.

Read more

Під час цієї вечірньої екскурсії по Львову Ви зможете насолодитись вечірніми панорамами міста Лева крізь вікно неспішно курсуючого романтичного трамвая.

Read more
Площа Ринок з висоти пташиного польоту

Ця найпопулярніша екскурсія по Львову дозволяє оглянути всю центральну частину міста, тобто середньовічний Львів, та центральну вулицю Львова австрійських часів. Ви відвідаєте усі найцікавіші пам'ятки, що розташовані у центральній частині міста. Саме з цієї екскурсії ми пропонуємо нашим туристам починати знайомство зі Львовом.

Read more
Палац Потоцьких у Львові

Пішохідна екскурсія Австрійський Львів - чудова нагода відвідати не такі популярні серед туристів, та все ж надзвичайно цікаві місця Львова Австрійської доби. Запрошуємо Вас у компанії нашого гіда здійснити мандрівку Львовом 19 століття.

Read more
Костел Івана Хрестителя у Львові

Екскурсія Княжий Львів - чудова можливість відвідати ту частину міста, звідки почалася історія Львова. Зараз вона називається Підзамче, оскільки знаходиться під горою, на якій раніше стояв Княжий замок.

Read more
Екскурсія на Личаківське кладовище

Якщо Вам захотілось романтики у поєднанні з містикою у Львові, екскурсія Личаківський цвинтар - перлина Львова саме для Вас. Личаківське кладовище у Львові прирівнюють до французького цвинтаря Пер-Лашез. Адже пам'ятники та надгробні постаменти тут справді вражають!

Read more
Аптека-музей, Львів

Під час цієї екскурсії до Аптеки-музею у Львові Ви відвідаєте найстарішу діючу аптеку міста, що працює з 1735 року.

Read more
Екскурсії Оперний театр у Львові

Під час цієї екскурсії в Оперний театр у Львові Ви відвідаєте візитну картку міста - Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької. Не дарма ця будівля являється символом Львова, адже наш Оперний театр вважається одним з найкрасивіших в Європі!

Read more
Площа Ринок у Львові, фонтан Діани

Це велика одноденна екскурсія по Львову, яка розрахована на активних туристів, або на тих, які мають в своєму розпорядженні лише один день у Львові. Екскурсія по Львову комбінована - автобусно-пішохідна. Усього за один день у Вас буде змога ознайомитись практично з усім містом і побачити усі найпривабливіші архітектурні пам'ятки Львова.

Read more