Екскурсії по Львову

Алко квест по Львову

Алко квест по Львову - захоплююча пригода, під час якої на Вас чекатиме безліч пригод, несподіванок, нестандартних завдань. А винагородою за тяжкі випробовування стануть приємні львівські настоянки!

 

Read more
Дитячий квест по Львову

Пропонуємо Вам дитячий квест по Львову, під час якого вони зможуть не тільки весело, активно, але й пізнавально провести час. Гарантуємо Вашим дітям нові незабутні емоції та позитивний настрій! Дитячий квест по Львову - це чудовий спосіб поєднати приємне з корисним, дізнатись багато нового, повеселитись та попрацювати як одна команда.

Read more
Квест по Львову на англійській мові

Пропонуємо до Вашої уваги інтерактивний дитячий англомовний квест по Львову, під час якого вони зможуть ознайомитись з історією та архітектурою міста, весело та грайливо провести час, а головне - значно підняти рівень мовних навичок, адже спілкування проводитиметься тільки на англійській мові!

Read more
Квест-екскурсія для дітей по Львову

Пропонуємо до Вашої уваги квест-екскурсію для дітей у Львові, під час якої дітлахи зможуть не тільки активно провести час, але й дізнатись багато нового про середньовічний Львів, а також таємниці, пов'язані з головним символом міста. Гайда шукати левів разом з нами!

Read more

В наш час все більшої популярності набувають квест-кімнати у Львові, які являються чудовим варіантом як для підліткового, так і для дорослого дозвілля.

Це не тільки активний та веселий, але й інтелектуальний відпочинок. Також квест-руми Львова це чудова нагода незабутньо відсвяткувати День Народження або ж корпоративне свято. Під час цієї  захоплюючої гри, за обмежений час, необхідно розв’язати низку цікавих логічно-послідовних головоломок, тобто Вам та Вашим друзям необхідно проявити уважність, кмітливість, застосувати інтуїцію, рішучість, а ткож перевірити згуртованість команди. Гугл Вам не допоможе =), адже всі підказки будуть у Вас під руками, потрібно їх лише встигнути знайти та вибратись із зачиненої кімнати…

 

Ви можете прийняти участь в обраному нижче квест-румі:

- «Ігри розуму»…

Read more