Skip to main content

Індивідуальні тури до Львова

Алко квест по Львову

Алко квест по Львову - захоплююча пригода, під час якої на Вас чекатиме безліч пригод, несподіванок, нестандартних завдань. А винагородою за тяжкі випробовування стануть приємні львівські настоянки!

 

Read more
Індивідуальні тури до Львова День народження

Ми організуємо для Вас незабутній День Народження у Львові! День народження це особливе свято для кожного. У цей день разом із привітаннями і подарунками можна загадувати бажання. А якщо ці бажання загадати у Львові, то вони обов’язково здійсняться!

Read more
Фото тур до Львова - романтична подорож

Поєднання Вашого кохання з шоколадом, романтикою міста Лева та чудовою фотосесією - чого ще побажати у день закоханих? Пропонуємо Вам солодкий фото тур до Львова для закоханих пар на День св. Валентина.

Read more
Екскурсія з подругами у Львові

Якщо Ви збираєтесь відпочити в компанії коліжанок, тоді Тур Львів з коліжанками саме для Вас. У Вас буде можливість ознайомитись з перлинами міста Лева, відвідати тематичну екскурсію, скуштувати львівської кави та шоколаду, зробити декоративну свічку власноруч та влаштувати дівочі посиденьки за келихом вина.

Read more
Тур Львів для закоханих

Львів - це романтичне місто, яке огорнуте таємничістю, легендами, оповите особливою атмосферою кохання. Тур Львів для закоханих - романтична пригода на вулицях Львова для тих, хто кохає...

Read more
Сімейний тур до Львова

Львів дійсно схожий на казку... Пропонуємо Вам Сімейний тур до Львова для того, щоб поринути у казковий світ разом з вашими дітьми. Здійсніть незабутню подорож у Львів зі своєю сім’єю! Цікава та насичена програма не дозволить нудьгувати ні дітям, ні дорослим.

Read more
Тур Львів для чоловіків

Хочете відпочити чоловічою компанією і не знаєте де це краще зробити? Беріть своїх найліпших колєг і приїжджайте до файного міста Львова!

Тур Львів для чоловіків - екскурсії, пиво, кримінал і… навіть втеча з в’язниці… Незабутні враження Вам гарантовані.

 

Read more
Гастрономічна екскурсія по Львову

Хочете проникнутись духом Львова та Галичини сповна? Гастрономічна екскурсія по Львову - це те, що Вам потрібно!

Запрошуємо Вас познайомитись не лише з архітектурними перлинами Львова, а й з гастрономічним обличчям нашого міста під час екскурсії ресторанами Львова!

Read more