+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

УкраїнськоюEnglishРусский

Тур до Львова для закоханих


Львів - це романтичне місто, яке огорнуте таємничістю, легендами, оповите особливою атмосферою кохання. Романтичний подих древнього Львова можна відчути прогулюючись по вузеньким вуличкам разом з коханою людиною.

Тур до Львова для закоханих пар.

Львів - це романтичне місто, яке огорнуте таємничістю, легендами, оповите особливою атмосферою кохання. Романтичний подих древнього Львова можна відчути прогулюючись по вузеньким вуличкам разом з коханою людиною.

Програма туру до Львова:

1 день

Ранок. Зустріч з гідом. Екскурсія «Львів – місто для закоханих»

Ця екскурсія по Львову вразить Вашу другу половинку і подарує їй незабутні спогади. Під час цієї екскурсії Львовом Ви прогуляєтесь романтичними вуличками середньовічного міста, почуєте історії кохання, свідками яких була львівська бруківка. Побачите загадкові кам’яниці та дворики, завітаєте у величні собори та храми. А також познайомитесь з усіма найвидатнішими пам’ятками давнього Львова. 

Обід. Екскурсія «Підземний Львів»

Далі пропонуємо Вам зануритись у підземний світ міста Лева. Це тихе, спокійне місце, оповите загадковими таємницями.  Під час екскурсії підземеллями Львова Ви відвідаєте підземелля Єзуїтського костелу та Домініканського монастиря, а також підземелля під житловим будинком Львова, в якому зараз розміщується найстаріша діюча аптека-музей. 

Дегустація кави.

На завершення пропонуємо Вам скуштувати каву у романтичній львівській кав’ярні.

2 день

Ранок. Екскурсія на Личаківський цвинтар

На другий день у Вас буде можливість прогулятись романтичними алейками Личаківського цвинтаря, де поховані такі видатні особистості як Іван Франко, Володимир Івасюк, Соломія Крушельницька та ін. Ви пройдетесь найстарішою частиною цвинтаря, де знаходяться поховання 18 ст., також побачите польську частину, та Поле почесних поховань, де зможете вшанувати героїв 20 ст. та полеглих на Майдані. Личаківський цвинтар це красиве місце, яке замість сумних думок, занурить Вас у стан спокою і гармонії. Цей меморіальний музей під відкритим небом визнаний один з найгарніших у Європі.

На заключення романтичного вікенду Вам пропонується екскурсія у Шевченківський Гай, який розкинувся на мальовничих лісових пагорбах. Цей етно-музей знайомить відвідувачів із сільською архітектурою і побутом минулих століть. Всього лише кілька трамвайних зупинок від центру і Ви зможете відчути  увесь колорит українського села і побувати в атмосфері давніх осель наших предків. Протягом цієї екскурсії Ви зможете ознайомитись з дерев’яною архітектурою і прогулятись мальовничим парком в обіймах коханої людини.

 

Вартість туру на 1 особу:

Мінімальна кількість учасників 4 людини - від 665 грн/особа

Мінімальна кількість учасників 2 людини - від 975 грн/особа

 

Замовити "Тур до Львова для закоханих" можна:

За тел.:
(032)253-48-70

Настя:
+38 063 183 23 02
+38 098 343 58 23
manager@ekskursiya.com.ua

Дарія:
+38 096 463 30 05
+38 063 279 98 91
info@ekskursiya.com.ua


Найпопулярніше