+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

УкраїнськоюEnglishРусский

Дводенний Сиро-винний тур Закарпаттям


Сир, вино і Закарпаття! Що ще потрібно для відпочинку? Хіба що цікаві історії, романтичні легенди та гарна компанія. А ще купання у чанах! Все це чекає на Вас під час туру на Закарпаття! Приєднуйтесь! Маршрут туру в Закарпаття: Львів - замок Шенборна - Мукачево - Берегове - озеро Синевир - водоспад Шипіт - Львів.

Програма дводенного туру на Закарпаття:

1 день

Виїзд зі Львова о 08:00.

Під час дводенного туру на Закарпатті першим ми відвідаємо мисливський будиночок графа Шенборна. Він дуже незвичайний, адже побудований за принципом астрономічного року. Тут є 365 вікон (як і днів у році), 52 димарі (за кількістю днів тижня), 12 веж (бо є 12 місяців) та 7 головних виходів. Кажуть, що замкові стіни стали свідченням подружньої зради дружини графа Шенборна своєму чоловіку. Коли граф про це дізнався, наказав постирати з усіх годинників час, коли дружина йому зрадила.

Наступним відвідаємо Мукачівський замок «Паланок», який знаходиться на горі вулканічного походження на 70 м вище міста Мукачево. Точної дати заснування твердині не знаємо, але зберігаються відомості, що фортеця була тут вже в ХІ ст. У XIV ст. замок перейшов у власність Федора Коріантовича, який укріпив його та наказав видовбати тут 85-метровий колодязь. А зараз на території замку стоїть пам’ятник славному князю, якому всі потирають палець та загадують бажання. За часів трансільванських князів Ракоці (17-поч. 18 ст.) замок став однією з найукріпленіших фортець Європи. Увіковічнили пам’ять про замок події кінця 17 ст., коли молода та тендітна графиня Ілона Зріні три роки протистояла в Паланку військам австрійського цісаря Леопольда І.

На завершення насиченого дня туру на Закарпаття на Вас чекає купання в термальному басейні та та дегустація вин у Берегове.

Поселення у затишних садибах. Вечеря. Вільний час.

2 день

Сніданок. Виїзд о 8:00.

Сьогодні на Вас чекає  дегустація сиру в аутентичному с. Нижнє Селище. Під час дегустаціі сиру Ви довідаєтесь про місцеву сироварню, різноманітні види сирів, які виготовляють за швейцарською технологією та матимете змогу купити його за цінами виробника.

Далі на Вас чекає відвідування наступного об’єкта - озера Синевир. Недаремно його ще називають «Морським оком Карпат», адже вода в ньому надзвичайно чиста і прозора. Озеро знаходиться на висоті 989 м над рівнем моря і є одним з найбільших та найкрасивіших в Українських Карпатах. Воно утворилося ще 10 тис. років тому в результаті обвалу матеріалу з гір, спричиненого землетрусом. Тут у Вас буде можливість покататися на плоті, прогулятися по невеличкому острівку, який знаходиться прямо посеред озера та помилуватися гірськими пейзажами. 

Після невеликої перерви на обід прямуємо до водоспаду Шипіт, який  відноситься до семи природних чудес України. Кришталево чиста вода тут спадає з висоти 12 м і розбивається об каміння: так утворюються мільярди дрібненьких краплинок, які переливаються на сонці різними барвами. 

До 23:00 – повернення до Львова.

 

Вартість Сиро-винного туру на Закарпаття: 895 грн/особа.

Збірна екскурсія відбувається кожної середи-четверга та суботи-неділі.

 

У вартість входить:

- транспортний та екскурсійний супровід на час поїздки;

- проживання 1 ніч (садиби сільського туризму з вигодами в номері);

- страхівка.

 

У вартість не входить:

- харчування;

- вхідні квитки в туристичні об’єкти

- дегустація вин

- дегустація трьох сортів сиру з вином

 

Замовити дводенний Сиро-Винний Тур на Закарпаття можна за тел.:


+38 (063) 183-23-02 

+38 (098) 343-58-23 

 

Пишіть на нашу електронну адресу: info@ekskursiya.com.ua


Найпопулярніше