+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

УкраїнськоюEnglishРусский
Гід по Львову Дарія

Гід по Львову Дарія

Кожна вуличка, будинок і закуток міста Лева є унікальним. Навіть живучи тут все своє життя, постійно знаходиш для себе щось нове і захоплююче. Бажаю поділитись своїми спостереженнями та любов’ю до міста з кожним гостем Львова…

Проводжу екскурсії по Львову українською, російською, англійською мовами.

Екскурсовод по Львову Оксана

Екскурсовод по Львову Оксана

Львів – місто-легенда, місто-казка! Його затишні вулички і зелені бульвари, будинки і палаци, храми, кав’ярні  розповідають нам історії про людей, традиції народів і держав, які гостинно приймав Львів протягом свого існування. Я прагну не лише познайомити гостей нашого міста з його історією, а і відчути неповторну атмосферу і характер Львова. Екскурсії храмами древнього міста, середньовічними вуличками і кварталами, австрійськими бульварами і палацами, цікавими історичними пам’ятками Львівської області допоможуть відкрити для себе різноманітність і чарівність нашого краю, і знайти у ньому те, що назавжди залишиться у серці і знову й знову буде кликати до Львова!

Проводжу екскурсії Львовом українською та російською мовами

Гід по Львову Мар'яна

Гід по Львову Мар'яна

Львів мав завжди свою неповторну особливість і впродовж віків зберігав  свій неповторний подих. І надалі він продовжує заворожувати своєю загадковістю і, звичайно ж, надихає ароматом кави, який дає чудовий настрій на весь день і закохує в себе ще з більшою силою.

Львів - Моє місто, яке дає натхнення в усьому,  не тільки львів'янам, але й гостям Львова.

Екскурсії по Львову англійською, російською та українською мовами.

Екскурсовод Львовом Катерина

Екскурсовод Львовом Катерина

У своїй роботі я, передусім, керуюсь прагненням якнайкраще презентувати всі грані історії і сьогодення міста Львова. Незважаючи на ціль поїздки, туристичну чи ділову, знайомство з новим містом – це завжди цікавий і хвилюючий досвід. Пізнавальна екскурсія і супровід перекладача допоможуть гостям міста зробити подорож цікавою і комфортною. 

Досвід роботи: з 2010 р.

Проводжу екскурсії по Львову англійською, російською та українською мовами.

Професійний перекладач з англійської мови та професійний англомовний гід по Львову.

Гід по Львову Ірина

Гід по Львову Ірина

Львів різнобарвний і загадковий для кожного хто тут живе і хто сюди приїжджає. Я хочу щоб Ви побачили мій Львів і полюбили.

Екскурсії по Львову на польській, російській та українській мовах.

Гід Львовом Оксана

Гід Львовом Оксана

Щоб потрапити у казку, просто приїжджайте до Львова. Прогуляйтеся його вузенькими вуличками, прислухайтеся до мелодії його звуків, зазирніть до маленьких затишних кав'ярень, відчуйте його на смак і на дотик. Ви можете приїхати до Львова за будь якої пори року, вдень чи вночі. Він зачарує Вас і закохає у себе. А я з радістю супроводжуватиму Вас, відкриваючи таємниці мого рідного міста і його околиць, оточених замками і оповитих легендами.

Проводжу екскурсії по Львову та Карпатах польською, українською та російською мовами.

 

 

Екскурсовод Львовом Юлія

Екскурсовод Львовом Юлія

Кожен львів’янин знає – для того щоб відчути атмосферу нашого міста, слід обов’язково побувати в центрі історичного Львова. Саме тут – в загадковій атмосфері його старовинних вулиць і пролягатиме маршрут нашої екскурсії.  Старовинні храми Львова та його середньовічні мури зберігають безліч таємниць та легенд , а наші історії про Львів та  львів’ян – жителів  нашого європейського  міста допоможуть Вам відчути його неповторну атмосферу минулих століть.  Запрошую на прогулянку вузькими львівськими вуличками, вдихнути аромат кави та насолодитись музикою у Львівській Опері.

Екскурсії по Львову англійською, російською та українською мовами.

 

 

Екскурсовод по Львову Світлана

Екскурсовод по Львову Світлана

Львів, Леополіс, Лемберг… Побувати у Львові і не закохатись у його романтику – неможливо. Мабуть, тому сюди приїжджають, щоб освідчитись у коханні, подарувати коханій людині своє серце і, згодом, присвятити їй життя. Львів можна порівняти зі старовинною книгою. Вітри історії зазвичай забирають цікаві сторінки, але під час екскурсійної мандрівки ми можемо читати між рядків і знаходити сліди древньої культури і суто львівських традицій. У Львові переплітаються стільки культур, що за декілька кроків можна потрапити з вірменської частини міста у католицьку, звідти – в православну, а потім, - опинитись у такому дивному і загадковому єврейському кварталі. Звичайно, ця оповідь не відобразить всю красу Львова, але, сподіваюсь, що під час екскурсій я допоможу Вам закохатись у це місто, щоб повертатись сюди знову і знову, продовжуючи своє побачення зі Львовом.

Проводжу екскурсії по Львову на англійській, російській та українській мовах.

Гід по Львову Наталя

Гід по Львову Наталя

Старенький мій Львів, в тобі дихає вічність

А думи свої горді льви стережуть

І в серці твоїм якась дивна магічність,

І запах дурманить, то ж липи цвітуть.

Зимою ти пахнеш різдв’яно і сніжно,

Весною в тобі оживає нарцис

І твій аромат, незабутньо і ніжно

Медову любов в моє серце приніс.

                                          (Уляна Ружевич)

Мови проведення екскурсій: українська, російська.