Skip to main content

Гірські походи зі Львова

Обсерваторія Білий Слон

Спокій, містика, долина туманів...Місце, де утворюється дощ... І заворожуюча краса гір. Це те, що чекає на Вас впродовж цього туру.

Маршрут: 1 день: Верховина - Писаний Камінь.

2 день: Полонина Смотрич - Смотрицькі водоспади - Гора Вухатий Камінь - Піп Іван Чорногірський - Гора Смотрич

Read more
похід на гору Стримба

Хочете стімкої вершини? Гора Стримба до Ваших послуг! Вже сама назва цієї гори свідчить про її стрімкість. Адже аби досягти її вершини, потрібно пішки піднятись на висоту 1000 метрів! Якщо Ви не шукаєте легких шляхів, похід на Стримбу - горду красуню Горган - саме для Вас!

Read more
Похід на гору Великий Верх, Боржава

Шукаєте красивих краєвидів? А Ви вже були на Боржаві? Гайда у похід!

З гори Великий Верх можна побачити увесь Боржавський хребет - а це понад 50 кілометрів! А коли спустимось з гори, нас чекає чарівний водоспад Шипіт. А ще по дорозі пошукаємо .... діаманти. Діаманти у Карпатах??? Не вірите? Їдьмо з нами!

Read more
Похід на гору Синяк

Мальовничі недоторкані Горгани... Загадкове могутнє каміння, що розляглось на гірських вершинах і відчуває себе там повноправним господарем...

Запрошуємо у похід на гору Синяк! А ще Гора Малий Горган та Микуличинське пиво на звороті!

Read more
Гора Парашка

В гори йдуть, аби розвіятись від буденності. Але не завжди обов'язково ходити дуже високо! Похід на Парашка - найвищу вершину Сколівських Бескид. Чудові краєвиди та мальовничий водоспад!

Read more

Якщо душа кличе в мандри, серце хоче неймовірних вражень, а мозок вимагає перезавантаження - їдьмо в гори.

Похід на гору Шпиці - це чудовий спосіб втекти від буденності і отримати неймовірний заряд енергії та життєвої сили. А Верховина - це серце Гуцульщини. Тут досі живуть старі традиції та ремесла.

Read more
Похід на гору Хом'як

Карпати вражають різноманітністю: мальовнича Боржава, стрімка Чорногора, Бескиди, і, звичайно ж, Горгани... Якщо Ви ніколи не бували у Горганах, похід на гору Хом'як - чудова нагода з ними познайомитись.

Порівняно легкий підйом, на який можна навіть з дітьми. Але разом з тим, подорож через кам'яне царство греготів. Красиві краєвиди, а ще, можливість освіжитися в гірському водоспаді та випити смачного пива після походу!

Read more

Якщо душа кличе в мандри, серце хоче неймовірних вражень, а мозок вимагає перезавантаження - їдьмо в гори.

Похід на гору Шпиці - це чудовий спосіб втекти від буденності і отримати неймовірний заряд енергії та життєвої сили. Адже тут панує надзвичайна енергетика…

Read more
Похід на гору Пікуй

Восени Карпати особливо прекрасні... Похід на гору Пікуй - найвищу вершину Львівщини та дегустація сиру у бойківській сироварні! Чого ще можна побажати від вікенду в Карпатах?

Read more