Skip to main content

Гірські походи зі Львова

Гора Великий Верх - похід на Боржаву

Шукаєте красивих краєвидів? А Ви вже були на Боржаві? Гайда у похід на Боржаву!

З гори Великий Верх можна побачити увесь Боржавський хребет - а це понад 50 кілометрів! А коли спустимось з гори, нас чекає чарівний водоспад Шипіт.

Read more
Гора Синяк, Горгани

Мальовничі недоторкані Горгани... Загадкове могутнє каміння, що розляглось на гірських вершинах і відчуває себе там повноправним господарем...

Запрошуємо у похід на гору Синяк! А ще Гора Малий Горган та Водоспад Пробій!

Read more
Гора Парашка, Карпати

В гори йдуть, аби розвіятись від буденності. Але не завжди обов'язково ходити дуже високо! Похід на гору Парашка - легкий, можна сказати "паркетний" і не потребує особливих навиків. А приємною винагородою опісля походу стане відвідування козиної ферми та дегустація сиру!

Read more

Якщо душа кличе в мандри, серце хоче неймовірних вражень, а мозок вимагає перезавантаження - їдьмо в гори.

Похід на гору Шпиці - це чудовий спосіб втекти від буденності і отримати неймовірний заряд енергії та життєвої сили. А Верховина - це серце Гуцульщини. Тут досі живуть старі традиції та ремесла.

Read more
Похід на гору Хом'як

Карпати вражають різноманітністю: мальовнича Боржава, стрімка Чорногора, Бескиди, і, звичайно ж, Горгани... Якщо Ви ніколи не бували у Горганах, похід на гору Хом'як - чудова нагода з ними познайомитись.

Порівняно легкий підйом, на який можна навіть з дітьми. Але разом з тим, подорож через кам'яне царство греготів. Красиві краєвиди, а ще, можливість освіжитися в гірському водоспаді та випити смачного пива після походу!

Read more

Якщо душа кличе в мандри, серце хоче неймовірних вражень, а мозок вимагає перезавантаження - їдьмо в гори.

Похід на гору Шпиці - це чудовий спосіб втекти від буденності і отримати неймовірний заряд енергії та життєвої сили. Адже тут панує надзвичайна енергетика…

Read more
Похід на гору Пікуй

Втомились сидіти вдома? Гайда в Карпати! Під час походу на Пікуй на Вас чекають: чарівні краєвиди, неймовірні скелі, каскади на річці Латориця, мальовничі ліси.

Read more

Для любителів нестандартного, цікавого, активного і дещо непередбачуваного відпочинку пропонуємо одноденний похід на Говерлу зі Львова.

Хочете відчути себе на вершині країни та насолодитись неймовірними карпатськими пейзажами? Тоді похід на Говерлу - це саме те, що Вам потрібно!

Read more