Skip to main content

Екскурсії зі Львова

Олеський замок квест-екскурсія

Олеський замок квест-екскурсія це: екскурсія в Олеський замок + квест "У пошуках скарбів" + справжній лицарський обід! Це захоплююче дійство для дітей та усієї родини, а також чудовий спосіб організувати позашкільне дозвілля або випускний молодших класів!

 

Read more
Замок Шенборна - тури на Закарпаття зі Львова

Маршрут екскурсії на Закарпаття: Львів - замок Шенборна - Мукачівський замок - Ужгородський замок - Львів.

Відвідайте три найбільш вражаючих замки Закарпаття під час одноденного туру на Закарпаття зі Львова.

Read more
Тур Яремче Буковель Говерла

Красива природа, захоплюючі гірські панорами, мальовничі водоспади та підйом на найвищу вершину України – все це на Вас чекає під час дводенного туру в Карпатах.

Тур Яремче Буковель Говерла, маршрут: Львів - Рогатин - Яремче - Буковель - Говерла - Львів.

Read more
Релакс тур на Закарпаття

Релакс тур на Закарпаття - це чудова подорож, що поєднує: красиві замки та захоплюючі історії кохання, купання в термальному басейні та чанах, дегустація закарпатських вин та цікаві екскурсії від гіда Закарпаттям!

Read more
Дводенний тур в Карпати Гуцулка Ксеня

Пропонуємо до Вашої уваги дводенний тур в Карпати Гуцулка Ксеня , під час якого на Вас чекає: красива природа, гарні пейзажі та неймовірно цікаві та колоритні екскурсії по Карпатах.

Маршрут туру в Карпати Гуцулка Ксеня: Львів - Рогатин - Яремче - Буковель - Верховина - Криворівня - Львів.

Read more
Палац Шенборна, Сиро-винний тур Закарпаттям

Сир, вино і Закарпаття! Що ще потрібно для відпочинку? Хіба що цікаві історії, романтичні легенди та гарна компанія. А ще купання у чанах! Приєднуйтесь до Сиро-винний тур Закарпаттям!

Read more
Тур в Кам’янець-Подільський

Тур в Кам’янець-Подільський, маршрут: Львів - Кам'янець-Подільський - каньйон Дністра - Хотин - Кривче - печера Вертеба - Львів.

Read more

Надзвичайно цікава мандрівка до Кам'янця-Подільського. Ви побачите дві середньовічні фортеці - в Кам'янці-Подільському та Хотині, поплаваєте на кораблику по річці Дністер та відвідаєте знамениту печеру Кришталеву.

Маршрут екскурсія в Кам'янець-Подільський: Львів - Кам'янець-Подільський - каньйон р. Дністер - Хотин - Кривче - Львів.

Read more

Під час цієї дитячої одноденної екскурсії Ви відвідаєте рідні місця відомого письменника Івана Франка і побуваєте у єдиному зоопарку на Львівщині "Лімпопо".

Read more

Під час цієї одноденної мандрівки Ви побуваєте у Гошівському монастирі, відвідаєте неймовірної краси Скелі Довбуша, а також здійснете чотирьохгодинну захоплюючу екскурсію на Карпатському трамвайчику.

Read more