Skip to main content

Екскурсії в Карпати

Манявський скит

Екскурсія Княжий Галич та Манява - це мандрівка до наших першоджерел.

Адже, Манява - це давній духовний центр, місце палких молитв наших предків, а на території Крилосу в давнину знаходилась столиця Галицького князівства - княже місто Галич.

 

Маршрут: Галицький замок - Крилос - Манявський скит - Блаженний Камінь - Манявський водоспад

Read more
Похід в Карпати - Ямельницькі скелі

Чи знаєте Ви, що зовсім неподалік від Львова знаходиться справжнє кам'яне царство? Адже один з найбільших скельних комплексів Карпат знаходиться саме тут, у Ямельниці. А на додачу - чарівний водоспад Лазний! Ну а ще справжнє Карпатське море! Гайда з нами у похід в Карпати!

Read more
Тур Яремче Буковель Говерла

Красива природа, захоплюючі гірські панорами, мальовничі водоспади та підйом на найвищу вершину України – все це на Вас чекає під час дводенного туру в Карпатах.

Тур Яремче Буковель Говерла, маршрут: Львів - Рогатин - Яремче - Буковель - Говерла - Львів.

Read more
Дводенний тур в Карпати Гуцулка Ксеня

Пропонуємо до Вашої уваги дводенний тур в Карпати Гуцулка Ксеня , під час якого на Вас чекає: красива природа, гарні пейзажі та неймовірно цікаві та колоритні екскурсії по Карпатах.

Маршрут туру в Карпати Гуцулка Ксеня: Львів - Рогатин - Яремче - Буковель - Верховина - Криворівня - Львів.

Read more
Екскурсія на Закарпаття зі Львова - озеро Синевир

Одноденна екскурсія на Закарпаття зі Львова. Ви побачите: озеро Синевир, водоспад Шипіт. Обидва об'єкти екскурсії відносяться до природних див України.

Екскурсія Синевир Шипіт - це один з найцікавіших одноденних маршрутів на Закарпаття зі Львова.

Read more
Екскурсія Скелі Довбуша зі Львова

Екскурсія Скелі Довбуша - зі Львова в Карпати, під час якої Ви побачите: скелі Довбуша та монастир в Гошеві. Також до екскурсії можна додати скельний монастир у Розгірче. Ця екскурсія по Карпатах принесе море задоволення як дорослим, так і дітям.

Read more
Екскурсія на Карпатському трамваї - вид з квадрокоптера

Автобусна екскурсія на Карпатський трамвай, Гошів та інтерактивний музей в Вигоді. Під час цієї екскурсії Ви здійсните незабутню і дуже нестандартну подорож Карпатами.

 

Read more
Екскурсія в Карпати Тустань

Екскурсія в Карпати Тустань та водоспад Кам'янка, маршрут:

Виїзд зі Львова (9:00) - скелі Тустань, Карпати (11.30) - водоспад Кам'янка (16:00) - Львів (19:00).

Одноденна екскурсія в Карпати на скелі Тустань та водоспад Кам'янка - чудова нагода відпочити від міської метушні та насолодитись природою.

Read more

Екскурсія в Рогатин - на батьківщину Роксолани, у літописний Галич та до родинної резиденції Потоцьких у Станіслав - Івано-Франківськ.

Read more