Skip to main content

Екскурсії Львівщиною

Виставка техніки років І та ІІ Світової Війни, катання на техніці, фотографування у військових одностроях УПА та СС Галичина, музей-криївка та обід з польової кухні

Read more
Екскурсія в космос зі Львова

А чи знаєте Ви, що зовсім неподалік від Львова знаходиться місце, де можна послухати космос? Це Центр Космічного зв'язку на Золочівщині. І саме звідси у вересні 2019 року в космос було запущено сотні тисяч дитячих мрій!

Цікаво, як таке можливо? Гайда на екскурсію в космос!

Read more
Олеський замок квест-екскурсія

Олеський замок квест-екскурсія це: екскурсія в Олеський замок + квест "У пошуках скарбів" + справжній лицарський обід! Це захоплююче дійство для дітей та усієї родини, а також чудовий спосіб організувати позашкільне дозвілля або випускний молодших класів!

 

Read more
Екскурсія Золота Підкова Львівщини

Найпопулярніша одноденна заміська екскурсія Золота підкова Львівщини.

Ви відвідаєте три найвідоміших замки Львівщини - Олеський, Підгорецький та Золочівський. А оскільки маршрут має форму підкови, то й екскурсія називається Золота підкова Львівщини!

Read more
Екскурсія в Жовкву

Екскурсія в Жовкву та Крехівський монастир. Ви побачите: Жовкву - резиденцію короля Яна Собеського, Крехівський монастир, печерний грот - з якого почалася історія монастиря та навідаєтесь до джерела з цілющою водою.

Read more
Церква Різдва Богородиці, екскурсія в Самбір зі Львова

Екскурсія в Самбір зі Львова для поціновувачів старовинної архітектури, паломників та закоханих. Адже тут знаходяться мощі Св. Валентина.

Read more
Екскурсія Розточчя Яворівська іграшка і ведмеді

Екскурсія Розточчя, яворівська іграшка та ведмеді - це чудова одноденна поїздка для дітей!

Під час екскурсії Вас чекає: заповідник Розточчя, майстер-клас з яворівської іграшки та ведмежий притулок Домажир!

Read more
Екскурсія в Карпати Тустань

Екскурсія в Карпати Тустань та водоспад Кам'янка, маршрут:

Виїзд зі Львова (9:00) - скелі Тустань, Карпати (11.30) - водоспад Кам'янка (16:00) - Львів (19:00).

Одноденна екскурсія в Карпати на скелі Тустань та водоспад Кам'янка - чудова нагода відпочити від міської метушні та насолодитись природою.

Read more
Екскурсія Срібна підкова Львівщини

Екскурсія Срібна підкова Львівщини. Ви відвідаєте: замок у Свіржі, Старому Селі та монастир в Уневі. Ці замки та фортеці Львівщини більш унікальні та незвідані для туристів. Якщо Ви уже були на екскурсії Золота підкова Львівщини, але хочете глибше пізнати замки Львівщини - Вам сюди.

Також за бажанням групи можна влаштувати майстер-клас з ткацтва.

Read more

Екскурсія в Рогатин - на батьківщину Роксолани, у літописний Галич та до родинної резиденції Потоцьких у Станіслав - Івано-Франківськ.

Read more