Skip to main content

Дитячі тури зі Львова

Кам'янець-Подільський

А Ви коли-небудь бачили, як десятки повітряних куль одночасно ширяють у небі? А ще й над прекрасним середньовічним містом.... Гайда в тур в Кам'янець-Подільський!

На Вас чекають: захоплива екскурсія по місту та фортеці, можливість стрибнути з найвищого моста України та покататись на унікальному БРДМ! А ще: багато-багато повітряних куль!

 

Read more
Тур в Софіївку

Чи знали Ви, що пам'ятник може бути живим? Так, якщо це пам'ятник коханню! Саме так називають дендропарк Софіївку! Тур в Софіївку - це можливість побачити, як кохання графа Потоцького живе у красивих фонтанах та штучних водоспадах, рідкісних деревах та казкових живоплотах. Воно так і манить заглянути на Острів кохання чи помандрувати підземною річкою Ахеронт, завітати до лабіринтів чи до гроту Каліпсо.

А на додачу - молодіжна Вінниця з музичними фонтанами та подорож на кораблику вздовж Південного Бугу!

Read more
Тур в Бакоту

Українська Атлантида, загублене місто чи рай на Землі - так кажуть про Бакоту люди, які її відвідали... Пропонуємо Вам самим переконатись у тому, що це дійсно райське місце з найзвичайно красивою природою та неймовірною енергетикою.

Тур в Бакоту, Подільські Товтри та Дністерський каньйон - це подорож найкрасивішими місцями Поділля. Тут буде дуже багато води, каньйон Дністра, водоспад, а також неймовірні фортеці у Кам'янці-Подільському та Хотині, які є чудовим зразком поєднання краси рукотворної та природньої...

Read more

Надзвичайно цікава мандрівка до Кам'янця-Подільського. Ви побачите дві середньовічні фортеці - в Кам'янці-Подільському та Хотині, а також: побачите захоплюючу панораму Дністра у Заліщиках та неймовірний Джуринський водоспад!

Read more