Skip to main content

Дитячі тури зі Львова

Що може бути кращим, ніж доторкнутись до незайманої природи і насолодитись її самобутньою красою? Екскурсія Яворівська іграшка, ведмеді, тарпани познайомить Вас з самобутньою недоторканністю природи зовсім неподалік від Львова!

Read more

Пропонуємо вам цікаво провести час та ближче познайомитись з природою неподалік від Львова. Екскурсія на ферму равликів та козину ферму - це приємна несподіванка як для дітей, так і для дорослих.

Read more
Олеський замок квест-екскурсія

Олеський замок квест-екскурсія це: екскурсія в Олеський замок + квест "У пошуках скарбів" + справжній лицарський обід! Це захоплююче дійство для дітей та усієї родини, а також чудовий спосіб організувати позашкільне дозвілля або випускний молодших класів!

 

Read more

Екскурсія для дітей до Святого Миколая зі Львова!

Хочете подарувати дитині справжню казку на День Святого Миколая? А чи знаєте Ви, що в Україні є офіційна резиденція Миколая? Пропонуємо Вам її відвідати.

Read more

Під час цієї подорожі Ви відвідаєте мальовничий Закарпатський край, відомий цілющими мінеральними джерелами, захоплюючими ландшафтами, своєю гостинністю та неповторним колоритом! Дитячий тур на Закарпаття - чудовий варіант відпочинку в Закарпатті для дорослих та дітей!

Read more

Під час цієї подорожі на Закарпаття діти зможуть сповна насолодитись колоритом цього краю: відчути могутність оборонних споруд, продегустувати найсмачніші види сиру, скупатись в термальних басейнах та придбати сувенір з лози на згадку.

Read more

Під час цього туру на Закарпаття Ви пізнаєте красу цього краю з усіх сторін: відвідаєте знамениті замки Закарпаття, прогуляєтесь вузенькими вуличками Ужгорода – справжнього серця Закарпаття. А також познайомитесь з природніми дивами краю – озерами, водоспадами, перевалами, оздоровитесь місцевими цілющими водами.

Read more

Надзвичайно цікава мандрівка до Кам'янця-Подільського. Ви побачите дві середньовічні фортеці - в Кам'янці-Подільському та Хотині, поплаваєте на кораблику по річці Дністер та відвідаєте знамениту печеру Кришталеву.

Маршрут екскурсія в Кам'янець-Подільський: Львів - Кам'янець-Подільський - каньйон р. Дністер - Хотин - Кривче - Львів.

Read more

Пропонуємо Вам одноденну мандрівку, під час якої Ви зможете здійснити спелеопохід до гіпсової печери Млинки, продегустувати знаменитого Микулинецького пива та оглянути Микулинецький замок.

Read more

Під час цієї одноденної мандрівки Ви здійснете спелеопохід до гіпсової печери Млинки, огляните руїни Теребовлянського замку та відвідаєте Чортківську фортецю.

Read more