Skip to main content

Дитячі тури до Львова

Дитячий тур до Львова

Захоплюючий одноденний дитячий тур до Львова Візит до міста Лева. За один день пропонуємо Вам познайомитись з головними архітектурними пам'ятками Львова та історією міста.

Read more
дитяча екскурсія до Львова

Одноденна дитяча екскурсія до Львова, під час якої діти відвідають найтаємничіші місця середньовічного міста, досягнуть найвищих висот міста та побувають у підземному світі старого Львова.

Read more
Тур Львовом для дітей - Чарівний Львів у шоколаді

Нестандартний тур Львовом для дітей, під час якого на Вас чекає: захоплююча екскурсія містом, розрахована на дітей, та шоколадний майстер-клас!

Read more
Дитячий тур по Львову

Одноденний дитячий тур по Львову - це дитяча екскурсія у поєднанні з захоплюючим майстер-класом! Ваші діти неодмінно будуть у захваті.

Read more

Якщо Ви старшокласники або студенти і шукаєте яскравих вражень та пригод з друзями, тур Львів для студентів - це мандрівка саме для Вас! Приїзджайте до Львова і ми гарантуємо Вам цікаві екскурсії Львовом та майстер-класи, а також цікаве часопроведення.

Read more
Дводенний дитячий тур до Львова

Дводенний дитячий тур до Львова - це гарний варіант дитячого відпочинку у Львові. Гарно підібрані екскурсії по Львову, цікаві майстер-класи зроблять перебування у Львові веселим та нестандартним, а діти ще довго згадуватимуть цю мандрівку.

Read more
Дводенний Пригодницький тур Львовом для дітей

Для дуже енергійних дітей та справжніх шукачів пригод пропонуємо цей дводенний пригодницький тур Львовом для дітей. На Вас чекатиме знайомство з історією, легендами та життям міста Лева під час екскурсії по Львову та захопливий квест, сповнений пригод і несподіванок...

Read more
Дводенний Тур Львовом для студентів

Запрошуємо Вас на дводенний тур Львовом для студентів та старшокласників! Насичена цікава програма, захопливі екскурсії, нестандартні гіди та море позитиву - це те, що ми можемо Вам з впевненістю обіцяти!

Read more
Тур Львів і Замки

Тур Львів і замки - чудова дводенна мандрівка, під час якої Ви побачите найвизначніші пам'ятки архітектури Львова та знамениті замки Львівщини.

Read more
Дитячий тур до Львова, замки Львівщини

Триденний дитячий тур до Львова з цікавими дитячими екскурсіями по Львову, відвідуванням замків Львівщини та майстер-класом з виготовленням смаколиків власноруч!

Read more