+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

УкраїнськоюEnglishРусский

Екскурсія для дітей Розточчя, яворівська іграшка та ведмеді


Пропонуємо вам мандрівку Яворівщиною. Це унікальний етнічний регіон на Львівщині з давніми мистецькими традиціями. Тут зародилося та розвивалося чимало народних художніх промислів. А найвідомішими є різьба по дереву та знаменита яворівська іграшка. Славиться Яворівщина і з гастрономічної точки зору такою знаменитою галицькою стравою як яворівський пиріг. Також Яворівщина цікава і в природничому плані – тут діє декілька природних заповідників та природних парків.

Під час екскурсії по Яворівщині ми пропонуємо Вам познайомитись з природою, традиціями, народними ремеслами та кухнею Яворівщини. А також взяти участь у майстер-класі з виготовлення яворівської іграшки.
На початку подорожі Вас чекає екскурсія у ведмежий притулок «Домажир» - це  рекреаційний центр для порятунку бурих ведмедів, де Ви зможете побачити на власні очі цих чотирилапих друзів.
Далі помандруємо до містечка Івано-Франкове, колись воно називалося Янів. Тут діє  Музей історії художніх ремесел Яворівщини. Саме тут Ви зможете познайомитись з традиційними виробами яворівських майстрів по дереву, побачите декоративні дерев’яні тарелі, яворівські скриньки та, звичайно ж, традиційну яворівську іграшку!
Опісля пропонуємо підкріпитися обідом та скуштувати кулінарну особливість регіону- яворівський пиріг. За історією, саме на Яворівщині щоп'ятниці готували тісто і ввечері пекли кілька духмяних пирогів з картопляно-гречаною начинкою, які споживали протягом вихідних.
Далі попрямуємо до  Яворівського національного природного парку. Тут Ви довідаєтесь про природні особливості краю, познайомитесь з багатою колекцією історичних знахідок регіону, здійсните прогулянку лісовою еко-стежкою Івана Франка, та відвідаєте дендропарк. Також тут на Вас чекає  майстер-клас з виготовлення яворівської іграшки.    Наприкінці подорожі побуваємо у природному заповіднику Розточчя. З багатством флори та фауни цього заповідника Ви познайомитесь під час екскурсії до Музею природи Розточчя,  де зібрана багата колекція метеликів і жуків регіону, а також рослин і тварин. А на території діє міні-зоопарк, де Ви побачите плямистих оленів, єнотовидного собаку, лисичок, голубів, качок, фазанів. Також на території проживає колонія сірих чапель, яких також можна буде побачити під час прогулянки.  
 

 

Замовити екскурсію для дітей Розточчя, яворівська іграшка та ведмеді можна за тел.:

(032) 253-48-70

Менеджер Соломія:

+38 (063) 183-23-02 

+38 (098) 343-58-23 

 

Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Пишіть на нашу електронну адресу: [email protected]