Партнери:

Все для суші
Храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ [Vox.com.ua] Портал українця безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в каталогах Яндекс цитирования Львівська єпархія УАПЦ Тут спілкуються українською Молодь пам’ятає Шухевича Походы: Крым, Кавказ. Рафтинг, конные туры.. Каталог туристических сайтов. ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів Пиши українською каталог сайтів Львівський каталог сайтів Яндекс цитирования Украина онлайн

Displaying results 1 to 10 out of 47
1 2 3 4 5 Next
 

Лариса Присухіна from Київ

24-06-16 08:17

Вдячні Дарії Завалій за чудову, різнопланову та дуже цікаву екскурсію.Не зважаючи на дощ та доволі складну групу -- підлітки 14-15 років, Дарія невтомно відпрацювала та 100%.
Дякуємо Вам, Даріє, за хороші спогади:) Найкращі побажання!

 

Галина Сколоздра from Львів

02-03-16 04:26

Хочемо подякувати чудовому екскурсоводу Дарії Завалій за цікаву змістовну пізнавальну екскурсію. Ми провели незабутній час з ерудованою комунікабельною людиною!!! Щиро вдячні, Даріє!!!

 

Володимир Свирид from м Калуш

24-10-15 02:01

ММ "Сако" дякує Анастасії за організацію екскурсії по м. Львові 18.10.2015р.Єкскурсуводу Ірині респект за цікаву екскурсію за цікаві і змістовні розповіді про історію м. Лева.Дякуємо Вам за все і до нових зустрічів.З повагою ММ "Сако"

 

Лена Рошан from Харьков

01-09-15 03:36

Хотелось бы поблагодарить Дашу за два незабываемых дня во Львове,наполненных рассказами и легендами.Даша- человек любящий и знающий свою проффесию. Спасибо!!!

 

Анна from Яворів

30-07-15 16:47

Велике дякую Дарії Завалій з маленького містечка Яворів що на Львівщині.Екскурсія у наскельну фортецю Тустань просто фантастична. Все продумано до дрібниць , враховані усі побажання . Діти у захопленні від міфів та легенд , а батьки від форми подачі самої екскурсії. Дарія наступного разу ми з Вами!!!

 

Olja Tarasuk from Lviv

30-07-15 16:46

Колектив ТзОВ "Альба" хоче висловити свою подяку за прекрасно організовану екскурсію замками Закарпаття!! Професійний обізнаний екскурсовод Влада, організатор Даринка, комфортний автобус, прекрасний настрій і море позитивних емоцій!!!!

 

Екатерина from Киев

30-07-15 16:45

Решили большой веселой компанией провести майские праздники во Львове. И, чтобы разнообразить программу, заказали 3 экскурсии по городу (по одной на каждый день). Гидами были Катя, Оксана и Даша. Огромное вам спасибо за приятные эмоции и увлекательные рассказы. Особенно хотелось бы отметить работу Кати и Даши! Девочки очень позитивные, интересные, активные, эмоциональные, очень восторженно вели экскурсию, и, честное слово, очень приятно видеть, когда люди увлечены своим делом и сами получают от него удовольствие! Оксана тоже очень интересно все рассказывала, но была чуточку не в настроении, и как-то мы малехо выбились из графика - очень увлеклись прогулкой по Лычаковскому кладбищу (несмотря на дождик) и на собор Св. Юра практически не осталось времени. В целом, мы все остались очень довольны и обязательно будем рекомендовать вас своим друзьям и знакомым!

 

Альона Миколаїв

18-05-15 04:15

Група студентів з Миколаєва завітала до Львова на травневі свята. Отримали велике задоволення від екскурсій, що проводили Дарія Завалій, Катя та Оксана. Цікаві та змістовні розповіді наших гідів подарували нам незабутні вихідні, закохали нас у своє місто! Щиро дякуємо! Рекомендуємо всім туристам, хто хоче гарно провести час у Львові, звертатися до Дарії - чудовий організатор та гід!!!

 

Наташа Яна и Алены from Киев

16-03-15 03:05

Даша! Благодарим! Вам удалось насытить наши холодные, промозглые и дождливые дни во Львове замечательными , интересными рассказами. Ваши легенды, остались нам на память:) В следующий раз нужно будет выпить Копи Лювак:)))))

 

Олександр, Наталія from Запоріжжя

02-03-15 15:10

Дякуємо вам Дарія за прекрасні екскурсії. Ви найкращий гід , з яким ми коли-небудь спілкувалися. Ви знаєте про Львів все! Завдяки вашим екскурсіям Львів нас зачарував і закохав у себе! Львівські вулички,провулки, собори - вонимилі та прекрасні. А смак запашної кави ми до сих пір не забудемо. Дякуємо вам за все!
З повагою, Олександр і Наталія, Запоріжжя.
26-29.01.2015 р.

 
1 2 3 4 5 Next
 

Adding an entry to the guestbook