+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

Дарія Завалій

Кожна вуличка, будинок і закуток міста Лева є унікальним. Навіть живучи тут все своє життя, постійно знаходиш для себе щось нове і захоплююче. Бажаю поділитись своїми спостереженнями та любов’ю до міста з кожним гостем Львова…

Мови проведення екскурсій: українська, російська, англійська.

Оксана

Львів – місто-легенда, місто-казка! Його затишні вулички і зелені бульвари, будинки і палаци, храми, кав’ярні  розповідають нам історії про людей, традиції народів і держав, які гостинно приймав Львів протягом свого існування. Я прагну не лише познайомити гостей нашого міста з його історією, а і відчути неповторну атмосферу і характер Львова. Екскурсії храмами древнього міста, середньовічними вуличками і кварталами, австрійськими бульварами і палацами, цікавими історичними пам’ятками Львівської області допоможуть відкрити для себе різноманітність і чарівність нашого краю, і знайти у ньому те, що назавжди залишиться у серці і знову й знову буде кликати до Львова!

Мови проведення екскурсій: українська, російська.

Мар'яна

Львів мав завжди свою неповторну особливість і впродовж віків зберігав  свій неповторний подих. І надалі він продовжує заворожувати своєю загадковістю і, звичайно ж, надихає ароматом кави, який дає чудовий настрій на весь день і закохує в себе ще з більшою силою.

Львів - Моє місто, яке дає натхнення в усьому,  не тільки львів'янам, але й гостям Львова. 

Мови проведення екскурсій: українська, російська, англійська.

Катерина

У своїй роботі я, передусім, керуюсь прагненням якнайкраще презентувати всі грані історії і сьогодення міста Львова. Незважаючи на ціль поїздки, туристичну чи ділову, знайомство з новим містом – це завжди цікавий і хвилюючий досвід. Пізнавальна екскурсія і супровід перекладача допоможуть гостям міста зробити подорож цікавою і комфортною. 

Досвід роботи: з 2010 р.

Мови проведення екскурсій: українська, російська, англійська.

Професійний перекладач з англійської мови.

Ірина

Львів - як чарівна казка, де оживають легенди і горді леви стережуть спокій міста. Аромат шоколаду і карамелі навіє спогади з дитинства. У яку пору року Ви б не приїхали до Львова, завжди будете відчувати атмосферу свята. Наше місто – це столиця фестивалів, які подарують чудовий настрій і бажання повертатися сюди знову і знову.  А я з великим задоволенням познайомлю Вас з красою і чарівністю нашого міста.

Мови проведення екскурсій: українська, російська.

 

Ірина

Львів різнобарвний і загадковий для кожного хто тут живе і хто сюди приїжджає. Я хочу щоб Ви побачили мій Львів і полюбили.

Мови проведення екскурсій: українська, російська і польська.

Оксана

Щоб потрапити у казку, просто приїжджайте до Львова. Прогуляйтеся його вузенькими вуличками, прислухайтеся до мелодії його звуків, зазирніть до маленьких затишних кав'ярень, відчуйте його на смак і на дотик. Ви можете приїхати до Львова за будь якої пори року, вдень чи вночі. Він зачарує Вас і закохає у себе. А я з радістю супроводжуватиму Вас, відкриваючи таємниці мого рідного міста і його околиць, оточених замками і оповитих легендами.

Мови проведення екскурсій: українська, російська, польська.

 

 

Юлія

Кожен львів’янин знає – для того щоб відчути атмосферу нашого міста, слід обов’язково побувати в центрі історичного Львова. Саме тут – в загадковій атмосфері його старовинних вулиць і пролягатиме маршрут нашої екскурсії.  Старовинні храми Львова та його середньовічні мури зберігають безліч таємниць та легенд , а наші історії про Львів та  львів’ян – жителів  нашого європейського  міста допоможуть Вам відчути його неповторну атмосферу минулих століть.  Запрошую на прогулянку вузькими львівськими вуличками, вдихнути аромат кави та насолодитись музикою у Львівській Опері.

Мови проведення екскурсій: українська, російська, англійська.

 

 

Світлана

Львів, Леополіс, Лемберг… Побувати у Львові і не закохатись у його романтику – неможливо. Мабуть, тому сюди приїжджають, щоб освідчитись у коханні, подарувати коханій людині своє серце і, згодом, присвятити їй життя. Львів можна порівняти зі старовинною книгою. Вітри історії зазвичай забирають цікаві сторінки, але під час екскурсійної мандрівки ми можемо читати між рядків і знаходити сліди древньої культури і суто львівських традицій. У Львові переплітаються стільки культур, що за декілька кроків можна потрапити з вірменської частини міста у католицьку, звідти – в православну, а потім, - опинитись у такому дивному і загадковому єврейському кварталі. Звичайно, ця оповідь не відобразить всю красу Львова, але, сподіваюсь, що під час екскурсій я допоможу Вам закохатись у це місто, щоб повертатись сюди знову і знову, продовжуючи своє побачення зі Львовом.

Мови проведення екскурсій: українська, російська, англійська.

Наталя

Старенький мій Львів, в тобі дихає вічність

А думи свої горді льви стережуть

І в серці твоїм якась дивна магічність,

І запах дурманить, то ж липи цвітуть.

Зимою ти пахнеш різдв’яно і сніжно,

Весною в тобі оживає нарцис

І твій аромат, незабутньо і ніжно

Медову любов в моє серце приніс.

                                          (Уляна Ружевич)

Мови проведення екскурсій: українська, російська.