+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

Одноденний тур "Тунель закоханих та незламні фортеці Рівненщини"


Одноденний тур Рівненщиною:

8:00 – виїзд зі Львова. Вирушаємо на Рівненщину, де у Вас буде змога відвідати тунель Кохання у Клевані – пам’ятку, створену найвідомішим архітектором світу – Природою! Це місце, де гілки і листя дерев сплітаються між собою таким чином, що утворюють тунель практично ідеальної арочної форми. Через цей тунель проходить колія, яка є символом життєвої дороги двох людей, що кохають одне одного. 

Наступний пункт відвідування під час виїзної одноденної екскурсії – зоопарк в м. Рівне. Рівненський зоопарк налічує понад 150 різноманітних видів тварин (з яких 24 види занесено до Червоної книги) та 130 видів деревних, чагарникових та трав’янистих рослин. Тут у Вас буде вдосталь часу щоб поспостерігати та помилуватись тваринами, а також  дізнатись багато цікавих фактів про них з інформаційних стендів.

Далі прямуємо до іншого чуда цивілізації – Тараканівський форт -  оборонну споруду ХІХ ст. Оборонний прикордонний форт Російської імперії створений для того, щоб захистити границю від ворогів-сусідніх держав. Увесь форт зведений з використанням не лише цегли та землі, а й нового, як для того часу, матеріалу – бетону. А так як зведення форту планувалось для проведення повномасштабних військових операцій, то довкола налічується аж 105 військових казематів для проживання та ведення бойових дій! Хоча, за іронією долі, держава, яка збудувала для себе цей форт, ніколи не мала нагоди ним скористатися.

Повернення до Львова: орієнтовно 21:30.


Вартість:
325 грн/особа.

Дата проведення: щонеділі.

 

У вартість входить:

- проїзд комфортабельним автобусом;

- екскурсійний супровід;

- страхування на час подорожі.

 

У вартість не входить:

- харчування;

- вхідні квитки (Зоопарк в Рівне: дорослі – 30 грн, діти та студенти – 20 грн.; Тараканівський форт: дорослі – 15 грн., студенти, діти, пенсіонери – 10 грн.)


Зробіть замовлення

або поставте запитання

Найпопулярніше