+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

Екскурсія "Три дні на Заході України"


Під час першого дня цієї екскурсійної програми Ви відвідаєте пам'ятки Львова, які знаходяться як в центрі міста, так і за його межами. Наступного дня Ви здійснете мандрівку замками Львівщини, а на третій день матимете екскурсію до "ідеального" ренесансового міста Жовква та Крехівського монастиря.

Триденна екскурсія

1 день

Львів - перлина України

10.00 – Зустріч з екскурсоводом біля Оперного театру. Тригодинна пішохідна екскурсія містом, під час якої Ви побачите:

- Львівський театр опери та балету, який входить до трійки найкрасивіших театрів Європи

- Найстарішу вірменську церкву в Європі зі сповненими символізму розписами та подвір’ям де знімали дуель Д’артаньяна та трьох мушкетерів

- Бароковий Домініканський костел, який захопить Вас своєю величчю.

- Площу Ринок – історичний центр старого міста, де кожен будинок має свою історію та легенду.

- Латинський кафедральний собор з чудотворною іконою Божої Матері Ласкавої, завдяки якій поляки так шанують Матку Боску. 

- Каплицю родини Боїмів з чудовим різьбленим по камені вівтарем.

- Найстаріший готель в Україні, де було надруковане меню та список гостей на бенкет, який Гітлер планував давати з нагоди своєї перемоги у ІІ Світовій війні.

А також почуєте багато цікавих та захопливих історій, які потім ще довго переповідатимете своїм знайомим.

13.00 -14.00 – обід у симпатичному львівському ресторанчику.

14.00-18.00 – автомобільна екскурсія містом з відвіданням палацу графів Потоцьких, Шляхетського казино, Личаківського кладовища, де похований Іван Франко та інші видатні особистості, гори Високий Замок, звідки відкривається чудова панорама на Львів.

2 день

Екскурсія «Замками Золотої Підкови Львівщини»

10.00 – виїзд зі Львова. Тривалість екскурсії - 8 годин.
Ця заміська автобусно-пішохідна екскурсія дозволить Вам ознайомитись з фортифікаційними спорудами Львівської області - з замками та монастирями.
Розпочнемо цю екскурсію з Олеського замку, який став першим замком-музеєм на території України. Саме тут провів дитинство гетьман Богдан Хмельницький та народився польський король Ян ІІІ Собєський. Також з цим замком була пов'язана історія кохання Яна ІІІ Собєського та Марії Казимири.

Далі їдемо до Підгорецького замку, який заслужено визнається одним з найкрасивіших у Європі. Саме цей замок виконував роль Лувра у радянському фільмі "Д'артаньян та три мушкетери". Також замок знаменитий своїми привидами. Якщо пощастить, одного з них ми побачимо під час екскурсії по замкових підвалах. Також Ви побачите середньовічну лабораторію алхіміків, яка належала одному з власників замку Северину Жевуському.
Побуваємо також у старовинному Благовіщенському монастирі, який за однією з версій заснувала ще княжна Олена у ХІІ столітті. Поруч б'є джерельце з чудодійною водою, яка особливо помічна для тих, у кого хвора щитовидна залоза. У монастирі зберігається чудотворна ікона Божої Матері Підгорецької.
Наступний на черзі - Золочів. Тут оглянемо Золочівський замок та "Китайський" палац, побачимо копію корони Данила Галицького. Поруч з замком - дивні каміння з готичними літерами. Є багато теорій стосовно їхнього походження. Одна з них - що вони були виготовлені лицарами ордену тамплієрів, а неподалік знаходився їхній лицарський замок.
Поруч з замком є чудовий ресторан у середньовічному стилі, де можна пообідати.
18.00 – повернення до Львова.

3 день 

Екскурсія Жовква – Крехів

10.00 – виїзд зі Львова.

Побувавши у Львові, Вам просто необхідно відвідати Жовкву, яка за вишуканістю архітектурного ансамблю займає друге місце після Львова у Львівській області. Це місто було засноване ще в 1594 р. гетьманом Станіславом Жолкевським і було назване на його честь. У XVII ст. Жовква була однією з резиденцій польського короля Яна ІІІ Собєського.
На відміну від Львова, тут зберігся замок. Також під час екскурсії ми побачимо синагогу оборонного типу, ратушу, Краківські та Глинянські ворота, Кафедральний костел Св. Лаврентія, в якому збереглися надгробки сімей Жолкевських та Собєський XVII ст., дерев'яну церкву Св. Трійці.
Далі їдемо до Крехівського монастиря, який являє собою добре укріплену фортецю та є однією з головних греко-католицьких святинь України. Оглянемо печерний монастир кінця XVI ст., побуваємо на джерелі з цілющою водою, в храмі Св. Миколая, де збереглися дві чудотворні ікони (Св. Миколая і Богородиці Верхоратської).
16.00 – повернення до Львова.                   

Ціна екскурсії Львовом - договірна і залежить від кількості людей у групі.

Екскурсія проводиться щодня з 8:00 до 20:00 за попереднім замовленням.

 

Замовити екскурсію можна:

За тел.:
(032) 253-48-70
Менеджер Настя:
+38 (063) 183-23-02 
+38 (098) 343-58-23 

Гід Дарія:
+38 096 46 33 005
+38 063 27 99 891

E-mail: info@ekskursiya.com.ua                             


Зробіть замовлення

або поставте запитання

Найпопулярніше