+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

Екскурсія "Старий-Новий Рік під Закарпатське Вінко"


Ми запрошуємо Вас на фестиваль Червоне Віно, який традиційно відбувається в Мукачево на Старий-Новий Рік. Вважається, що в цей час вино вже настоялося і набуло своїх найкращих смакових і ароматичних властивостей.

3-денна подорож

                                                                       Маршрут:
Львів – Пилипець – Келечин – Чинадійово – Четфавла – Середнє – Ужгород – Мукачево -  Хуст – Іза - Нижнє Селище – Львів.

Під час подорожі Ви матимете унікальну можливість відсвяткувати Старий-новий рік в закарпатських традиціях. Ми постарались зробити маршрут подорожі максимально колоритним і насиченим, тому Ви не тільки відвідаєте найбільші туристичні атракції Закарпатського краю, а й відчуєте себе справжнім мешканцем Закарпаття на три дні.

Під час подорожі на Вас чекає:

-    Відвідання водоспаду Шипіт – одного з семи чудес України
-    Катання на найдовшому швидкісному підйомнику в Українських Карпатах
-    Дегустація мінеральної води з закарпатського джерела
-    Закарпатські вечорниці в замку кохання Сент-Міклош
-    Дегустація закарпатських вин у винних погребах 16 ст.
-    Екскурсія по Ужгороду
-    Відвідання Ужгородського та Мукачівського замків
-    Вечірня прогулянка по м. Мукачево
-    Фестиваль «Червоне Віно» в місті Мукачево
-    Екскурсія по місті Хуст з відвіданням Хустського замку
-    Відвідання єдиного в Україні села лозоплетіння Іза
-    Екскурсія на єдину в Україні оленячу ферму
-    Відвідання страусиної ферми
-    Дегустація сиру на справжній сироварні
-     Знайомство з закарпатськими традиціями, етносами та говіркою
-    Традиційні страви закарпатської та угорської кухні і дуже багато вина!!!                                         Програмка подорожі:
                                                    12 січня

8:00 – виїзд зі Львова.
Автобусна екскурсія через Карпати Львівської та Закарпатської області.

11:00 - Приїзд до гірськолижного курорту Пилипець. Ми починаємо мандрівку по Закарпаттю зі знайомства з природними дивами краю. Ми відвідаємо найкрасивіший водоспад Українських Карпат – Шипіт заввишки  12 м.

Далі у Вас буде можливість насолодитися чудовими Карпатськими пейзажами з висоти 1497 м. Ви зможете покататися на найдовшому в Українських Карпатах швидкісному підйомнику «Боржавські полонини», що веде на гору Гимба. Довжина траси 1500 м, тривалість підйому – 20 хв. 
Ну і звичайно, традиційним елементом Карпатського краю є старі дерев’яні церкви. У Пилипці Ви зможете оглянути дерев’яну церкву 1780 р. з унікальним годинником, який постійно вказує на час початку літургії.
У Пилипці у Вас буде час на обід в одному з ресторанчиків, що знаходяться у підніжжі гори Гимба,  та придбання сувенірів.

15:00 – виїжджаємо до Келечина. Закарпаття також відоме лікувальними мінеральними водами. У Келечині пропонуємо вам скуштувати мінеральну воду з місцевого джерела. Вона має цілющі властивості, але й абсолютно здоровим туристам вона також підійде, адже не має ніяких побічних ефектів.

16:00 – переїзд до Чинадієво. Тут Закарпаття покаже себе з зовсім іншої сторони. Адже це не лише край природних див, а й замків, архітектури та багатої подіями історії, а також незвичної кухні та мультикультурних традицій. Все це на Вас чекає у замку Сент-Міклош.

Замок був побудований у далекому 14 ст., а з 1670 р. належав найвідомішій жінці на Закарпатті – Ілоні Зріні
Саме ця твердина була свідком кохання сміливої княгині до угорського повстанця Імре Текелі.

Під час екскурсії вечірнім замком при світлі факелів ми відвідаємо навіть спальню Ілони Зріні.

Та це ще не все. У замку спеціально для Вас відбудуться справжні Закарпатські вечорниці, під час яких Ви скуштуєте бограч – традиційну страву угорської кухні, вип’єте закарпатського вина. Все це відбуватиметься під супровід мультинаціонального ансамблю, що розважатиме вас угорськими, словацькими та русинськими піснями. Ви також матимете можливість вивчити декілька закарпатських пісень та навчитися танцювати угорський танець чардаш.

19:00 – виїзд до місця поселення. Ночувати будемо в угорських садибах. Для тих, хто не наївся під час вечорниць, можна замовити традиційну угорську вечерю на місці поселення.
Ночівля.


                                                   13 січня

8:00 – сніданок на місці ночівлі.

9:00 – виїзд до с. Середнє. Починаємо зустрічати Старий-Новий Рік дегустацією вина у винних підвалах 16 
ст. заводу «Леанка».
 Також для Вас буде проведена екскурсія по цих підвалах, довжина яких сягає 4,5 км. 
Ви також побачите Середнянський замок тамплієрів, споруджений у 14 ст.

11:30 – виїзд до Ужгорода. Екскурсія по місту з відвіданням Ужгородського замку. Саме місто було засноване ще в 9 ст., а замок вважається одним з найдавніших в Україні і має вже понад 1000 років. У замку Ви почуєте трагічну історію про Білу Даму, привид якої можна тут зустріти.

Ми прогуляємось по Ужгородському Корзо – ця вулиця найкраще зберегла сліди старої забудови Ужгорода, побачимо старі храми, прогуляємось пішохідним мостом через річку Уж.

В Ужгороді для Вас буде влаштовано обід.

15:00 – виїзд до Мукачево. Екскурсія по замку Паланок, будівництво якого почалось ще в 14 ст. Під час екскурсії Ви дізнаєтесь чому замок так називається, про унікальну оборонну систему замку, яка налічує 8 оборонних ліній, про героїчний подвиг Ілони Зріні, яка 3 роки керувала обороною замку. Ви також зможете загадати бажання потерши за палець Федора Коріантовича.

17:00 – вечірня прогулянка по Мукачево. Містечко було засноване ще в 896 р. і зараз є популярним туристичним центром на Закарпатті. Ви побачите будівлю Ратуші, угорський готичний костел, реформаторську церкву, та ін.

18:00 – Вільний час. Ви маєте змогу відвідати фестиваль «Червоне 
віно»,
 який відбуватиметься у центрі Мукачева.

Під час фестивалю можна безплатно продегувстувати вина найвідоміших закарпатських виробників, а також купити те, що Вам найбільше до смаку. На вулицях міста також можна буде почути колядки та побачити вертепи.

Самостійна вечеря у місті.

Ввечері – коли Ви вдосталь нап’єтеся закарпатського вина, автобус завезе Вас до місця поселення.

 

                                                   14 січня

8:00 – сніданок на місці поселення.

9:00 – виїзд до Хуста – столиці Карпатської України. Огляд міста. Побачимо залишки Хустського замку, що був споруджений у 12 ст. Побуваємо на страусиній фермі, де для Вас проведуть екскурсію. Можна також буде погодувати страусів.

11:30 – переїзд до села Іза, яке вважається столицею лозоплетіння на Закарпатті. Тут майже біля кожного  будинку продаються унікальні вироби з лози. Ми також відвідаємо єдину в Україні оленячу ферму.

13:00 – для Вас буде організовано обід.

14:00 – виїзд до Нижнього Селища. Тут ми відвідаємо Селиську 
сироварню
, де виготовляють екологічно чистий селиський сир. Ми організуємо для Вас дегустацію трьох видів сиру: селиського, молодого та хустського.

15:30 – прощання з Закарпаттям. Виїзд до Львова.

21:00 – прибуття до Львова.


Екскурсія по Закарпаттю проводиться за попереднім замовленням.

 

Замовити екскурсію по Закарпаттю можна:

За тел.:
(032) 253-48-70
Менеджер Настя:
+38 (063) 183-23-02 
+38 (098) 343-58-23 

Гід Дарія:
+38 096 46 33 005
+38 063 27 99 891

E-mail: info@ekskursiya.com.ua


Зробіть замовлення

або поставте запитання

Найпопулярніше