+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

УкраїнськоюEnglishРусский

Екскурсія Скелі Довбуша та Карпатський трамвай


Автобусна екскурсія в Карпати. Ми відвідаємо скелі Довбуша, які у давнину використовувались як оборонні укріплення, Гошівський монастир з чудотворною іконою Матері Божої та єдиний в країні Карпатський трамвайчик.

Тривалість екскурсії  Карпатський трамвай та Скелі Довбуша - 14 годин.

Під час цієї екскурсії в Карпати Ми з Вами будемо проїжджати поблизу давньоруського городища Стільсько – столиці держави Біла Хорватія, яка існувала на наших теренах у VI-IX ст., проїжджатимемо через Заклад, збудований найбагатшою людиною у всій Австрійській імперії у сер. ХІХ ст. – графом Станіславом Скарбеком, який прославився також як фундатор сьогоднішнього театру ім. Марії Заньковецької у Львові та Стрий – старе місто XІV ст.

Перша зупинка екскурсії Скелі Довбуша. Велетенські каменюки, заввишки 20-30 м здіймаються прямо посеред лісу і поки вони ще заховані деревами і лише щось сіре проглядається між стовбурами, здається, що це обман зору, ілюзія. Але вийшовши на галявину, Ви завмираєте від подиву, побачивши це диво природи, навпроти якого люди здаються комашками. За легендою, славнозвісний Олекса Довбуш та його опришки переховувались тут від ворогів і саме в одній з цих скель захований скарб Олекси Довбуша.

В Х столітті скелі служили монастирем, а в ХІІ-ХІІІ ст. – оборонними укріпленнями. Тут є входи до печер та ущелин, які були створені людьми для житлових та оборонних потреб.  При бажанні, Ви зможете відвідати одну з ущелин, яка називається «Чистилище».

На скелях можна побачити різноманітні фігури: обличчя лева, двох слонів, страшної жінки-відьми, а також все інше, що Вам дозволяє побачити Ваша уява. Все це - наслідок багатолітньої роботи вітру та води, які вимивали і руйнували піщаний матеріал, з якого збудовані скелі.

Наступна зупинка - це село Гошів, де серед мальовничих Карпатських гір знаходиться василіанський монастир з чудотворною іконою Матері Божої. З цією іконою пов’язані реальні історії зцілення людей. Це давнє паломницьке місце, де завжди багато прочан. Тут також можна попити цілющої води.

Третя зупинка нашої екскурсії знаходиться в селі Вигода Івано-Франківської області. Ми відвідаємо під час екскурсії Карпатський трамвай.  Чотиригодинний маршрут вгору по вузькоколійці подарує Вам незабутнє враження. Ви побачите казкові пейзажі Українських Карпат: екологічно чисту річку Мізунку, гідрологічну пам’ятку природи заповідник Щирковець, скуштуєте цілющої мінеральної води «Нафтуся» та води з високогірного джерела «Дзюркач», насолодитесь пейзажами гірських водоспадів, відвідаєте старовинну церкву в с. Пациків, а пані Ганя запросить Вас до свого столу і запропонує скуштувати місцевих смаколиків.

Екскурсія на скелі Довбуша і Карпатський трамвайчик проводиться за попереднім замовленням.

 

Замовити екскурсію в Карпати зі Львова можна:

За тел.: 

(032) 253-48-70

Менеджер Соломія:

+38 (063) 183-23-02 

+38 (098) 343-58-23 

 

Екскурсовод Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Наша електронна адреса:

[email protected]