+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

УкраїнськоюEnglishРусский

Екскурсія Підземеллями Львова


Під час цієї екскурсії по Львову Ви оглянете найвідоміші підземелля Львова - Єзуїтського костелу, Домініканського собору, найстарішої діючої Аптеки-музею у Львові " Під Чорним орлом" та підземелля найвідоміших львівських кав'ярень.

Тривалість екскурсії по Львову - 2-3 год.

Якщо Вам здається, що Ви вже повністю оглянули Львів і місто більше немає шансів Вас здивувати, Ви помиляєтесь. Адже є ще підземне місто. Тихе, спокійне, безлюдне і сповнене таємниць. За найскомнішими підрахунками довжина підземель Львова сягає близько 100 км.

Найдовшим і найвідомішим Львівським підземеллям є колектор львівської річки Полтви. Як би львів'яни не скаржились на її поганий запах, вона неодноразово рятувала життя людей. Адже в роки ІІ Світової війни колектор Полтви став захистком для багатьох євреїв, що тікали з міста, а вже в повоєнні роки тут також переховувались українці.

Ще одним цікавим місцем львівських підземель є підвали на площі Ринок та в будинках довкола неї. Колись вони функціонували як погреби і тут зберігалися товари, а зараз у більшості з них працюють знамениті львівські кнайпи та кав'ярні.

Третім видом підземель є потаємні ходи. А ще одним - підземелля монастирів, які часто слугували в'язницями або ж використовувалися для інших потреб монастирів.

Під час цієї екскурсії Ви відвідаєте найвідоміші львівські підземелля, які знаходяться під єзуїтським костелом. Тут стараннями Художньої галереї "Равлик" було розчищено залишки кам'яного будинку 14 ст. та знайдено багато цікавих експонатів, в тому числі і дибу. Ви почуєте цікаву історію про монаха, який продав свою душу дьяволу, архієпископа Миколу Вижицького, тіло якого таємним чином зникло з труни, побачите унікальну галерею Львівських левів.

Далі ми прямуємо до підземель аптеки-музею, які колись слугували винним погребом. По дорозі відвідуємо лабораторію алхіміка. Хоча вона і не належить до підземних об'єктів, але знаходиться подорозі і так само, як і львівські підземелля, пронизана духом містики.

Наступним об'єктом нашої екскурсії є найстаріші підземелля Львова, що знаходяться у підвалах колишнього домініканського монастиря і відносяться до ХІІІ ст. Ми побуваємо у підземеллях княжих палатів. Тут Ви почуєте захопливі історії про Гальшку Острозьку, дружину князя Лева Констанцію, цікаві історії про діяльність домініканського ордену у Львові та багато іншого.

Завершити екскурсію пропонуємо в одній з львівських кав'ярень, яка звичайно ж знаходиться у підземеллі.

Ці три основних підземелля Львова можна відвідати під час 2-годинної екскурсії. Якщо Ви бажаєте замовити екскурсію на 3 години, пропонуємо також відвідати підземелля Преображенської церкви.

Під Преображенською церквою знаходяться найбільші за розміром підземелля у Львові. Ми побуваємо у підземеллях поч. XVIII ст. - у колишньому храмі Св. Трійці монахів тринітаріїв, а також під вівтарем Преображенської церкви - у підземеллі ХІХ ст., одновіковому з самою церквою.

 

Вартість екскурсії на 2 години становить: 

                                                     200 грн. для групи від 1 до 2 осіб.

                                                     250 грн.  для групи від 3 до 5 осіб.

                                                     280 грн.  для групи від 6 до 10 осіб.

                                                     300 грн. для групи від 11 до 15 осіб. 

                                                     350 грн.  для групи від 16 до 20 осіб.

                                                     400 грн. для групи від 21 до 30 осіб.

Вартість екскурсії на 3 години становить:

                                                    300 грн. для групи від 1 до 2 осіб

                                                    350 грн. для групи від 3 до 5 осіб.

                                                    400 грн. для групи від 6 до 10 осіб.

                                                    450 грн. для групи від 11 до 20 осіб.

                                                    500 грн. для групи від 21 до 30 осіб.                                      

                                            

Додатково оплачуються - вхідні квитки до підземель.

Екскурсії по підземному Львову проводяться у денний час. Найпізніший час проведення екскурсії - з 16:00 до 18:00, адже у вечірній час підземелля зачинені.

 

Замовити екскурсію можна:

За тел.:

(032) 253-48-70

Менеджер Настя:

+38 (063) 183-23-02

+38 (098) 343-58-23

 

Гід Львовом Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Наша електронна адреса: [email protected]