+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

Екскурсія "Краса Тернопільської Галичини (Золочів, Тернопіль, Зарваниця, Бережани)"


Ви відвідаєте Золочівський замок, відомий Домініканський костел в Тернополі, чудодійну Зарваницю та затишні Бережани.

Пропонуємо Вам познайомитись з красою Тернопільського краю.

Для початку ми відвідаємо місто Золочів – це місто, де злучались торгівельні шляхи, знаходилась родинна резиденція сім’ї Собеських, з якої походить відомий польський король Ян Собеський. Побуваємо у Золочівському замку та пройдемось вузенькими вуличками колишньої столиці  ЗУНР. Окрім замку, в центрі міста знаходиться надзвичайний костел Успіня Богородиці 18 ст. та церква Св. Миколая – найдавніший храм Золочева, збудований як оборонна фортеця.

Далі вирушаємо до «файного міста Тернополя». Це майже батьківщина Соломії Крушельницької. Відома співачка народилась в околицях Тернополя в с. Біла. А в самому місті про неї нагадує чудовий пам’ятник. Тернопіль не дуже багатий архітектурою – нашу увагу привернуть будівлі замку, Домініканського костелу, Театру ім.. Т. Шевченка, церкви Воздвиження та Різдва Христового, але це місто бере не тільки архітектурою, а чистотою, затишком, квітучими вулицями та багато чисельними фонтанами. А справжньою окрасою міста є величезних розмірів Тернопільський став – таке собі море посеред міста. Озером курсує Теплохід «Герой  Танцорів», на якому при бажанні можна прокататися з одного берега на інший.

Наступне галицьке містечко – це паломницький центр Зарваниця. Знаменитий він своїм храмом та чудотворною іконою Божою Матері. За легендою одного разу подорожуючий монах заснув на цьому місці і уві сні до нього прийшла Матір Божа, а прокинувшись він побачив ікону Богородиці. Місце, де його зарвав сон, він назвав Зарваницею. З тих часів сюди почали приїжджати люди, щоб зцілитися. У Вас буде нагода помолитись перед чудотворною іконою Зарваницької Богоматері та іконою «Розп’яття Ісуса Христа», покуштувати води з цілющого джерела, при бажанні можна пройтись Хресною дорогою. А також помилуватись красою навколишніх пейзажів, чудового нового храмового комплексу та вдосталь насолодитись тишиною Божої присутності.

Містечко Бережани не дарма називають «місто біля Раю», адже дійсно, опинившись тут, відчуваєш себе наче у раю. Бережани вперше згадуються у 1375 р. Родина Сенявських побудувала у Бережанах замок у 16 ст., який надійно захищав місто від ворогів.

Окрім руїн замку у місті ми оглянемо площу Ринок з Ратушею 1803 р., ансамблем будинків 18-19 ст., тричі воскреслою церквою Св. Трійці та Петро-Павлівським костелом поч.. 17 ст, над яким працював талановитий скульптор Й. Пфістер. Також дізнаємось про історію життя вірмен та євреїв у місті, побачимо руїни Вірменської церкви та єврейської синагоги, дізнаємось історії будинків на площі Ринок.

 

Замовити екскурсію можна:

За тел.:
(032) 253-48-70
Менеджер Настя:
+38 (063) 183-23-02
+38 (098) 343-58-23

Екскурсовод зі Львова Дарія:
+38 096 46 33 005
+38 063 27 99 891

E-mail: info@ekskursiya.com.ua


Зробіть замовлення

або поставте запитання

Найпопулярніше